Zasłabł na mecie Biegu Niepodległości

0

Bieg Niepodległości, odbywający się w czwartek w Płocku, zdominowało zasłabnięcie jednego z uczestników. Doświadczony biegacz upadł już po dotarciu do mety.

Do zdarzenia doszło 10 listopada już po osiągnięciu przez biegacza linii mety.

– Z relacji wyglądało to tak, że mężczyzna zasłabł i mocno uderzył głową o podłoże. Reanimacja trwała długo, nie wiem z jakim skutkiem – mówi świadek zdarzenia.

Okazało się jednak, że mężczyzna osunął się po rękach osób stojących w pobliżu, a nie upadł. Z informacji jakie udało nam się ustalić wynika, że biegacz, którym jest nauczyciel Jagiellonki, został przewieziony do szpitala.

– Uczestnik biegu przebywa obecnie w szpitalu w Kutnie – powiedział nam Leszek Brzeski, organizator Biegu Niepodległości. – Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że przyczyną zasłabnięcia były problemy z sercem. Zawodnik ukończył bieg i zapytał nawet o swój czas. I nagle zasłabł – wyjaśnia.

Podkreśla, że mężczyzna jest nauczycielem wychowania fizycznego w Jagiellonce i trenuje bieganie. – Startował w zawodach, także na długich dystansach – dodaje Leszek Brzeski.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.

Rentgen showtime
0

Tytuł brzmi groźnie? Nie martwcie się, nie będziemy pełnić roli urzędu skarbowego czy ZUS-u. Nie…


Ostatnie Informacje

Bezpieczeństwo
0
Zatrzymany morderca

Gostynińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo kobiety w miejscowości Rybne. Grozi mu 25 lat więzienia. Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego…