Zasłabł na mecie Biegu Niepodległości

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bieg Niepodległości, odbywający się w czwartek w Płocku, zdominowało zasłabnięcie jednego z uczestników. Doświadczony biegacz upadł już po dotarciu do mety.

Do zdarzenia doszło 10 listopada już po osiągnięciu przez biegacza linii mety.

– Z relacji wyglądało to tak, że mężczyzna zasłabł i mocno uderzył głową o podłoże. Reanimacja trwała długo, nie wiem z jakim skutkiem – mówi świadek zdarzenia.

Okazało się jednak, że mężczyzna osunął się po rękach osób stojących w pobliżu, a nie upadł. Z informacji jakie udało nam się ustalić wynika, że biegacz, którym jest nauczyciel Jagiellonki, został przewieziony do szpitala.

– Uczestnik biegu przebywa obecnie w szpitalu w Kutnie – powiedział nam Leszek Brzeski, organizator Biegu Niepodległości. – Z nieoficjalnych informacji dowiedziałem się, że przyczyną zasłabnięcia były problemy z sercem. Zawodnik ukończył bieg i zapytał nawet o swój czas. I nagle zasłabł – wyjaśnia.

Podkreśla, że mężczyzna jest nauczycielem wychowania fizycznego w Jagiellonce i trenuje bieganie. – Startował w zawodach, także na długich dystansach – dodaje Leszek Brzeski.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje

0
UDOSTĘPNIEŃ
Podziel się!
Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Dziękujemy za odwiedziny!
Bądź z nami na bieżąco na Facebooku!
Nie pokazuj tego więcej - JESTEM już fanem!
×
Przeczytam Później
What is a Facebook Save Button?

The save button lets you save the current page to your private list on Facebook for a future use or consultation.
info | close