Zarządzaj efektywnie energią. Będzie o tym forum

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trwa rekrutacja uczestników na pierwsze na Mazowszu Forum Energii Odnawialnych. To znakomita okazja do spotkania się z przedstawicielami Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz poznania zasad wsparcia finansowego dla samorządów, a także możliwość spotkania się z przedstawicielami firm, specjalizujących się w kontroli efektywności energetycznej i odnawialnych źródłach energii.

Trwa rekrutacja uczestników na pierwsze na Mazowszu Forum Energii Odnawialnych. Udział w przedsięwzięciu jest BEZPŁATNY. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik oraz Pracodawcy RP.

– Już 27 października 2017 r. zapraszamy do Szkoły Wyżej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Hasłem forum jest Zarządzanie efektywnością energetyczną jako klucz do oszczędności – informują organizatorzy.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie WWW.MFEO.PL oraz otrzymanie potwierdzenia uczestnictwa. Rekrutacja trwa do 23 października 2017 r.

Mazowieckie Forum Energii Odnawialnych to znakomita okazja do spotkania się z przedstawicielami Mazowieckiej Agencji Energetycznej oraz poznania zasad wsparcia finansowego dla samorządów, a także możliwość spotkania się z przedstawicielami firm specjalizujących się w kontroli efektywności energetycznej i odnawialnych źródłach energii.

– W tym roku będziemy poruszać się po dwóch płaszczyznach merytorycznych: możliwości pozyskania dofinansowania dla OZE w latach 2017-2018. Poznamy produkty klastrowe dla samorządów, zasady pozyskiwania finansowania oraz zasady jego efektywnego wykorzystania. W tym modele formalno-prawne realizacji projektów energetycznych w samorządach oraz zarządzaniu efektywnością energetyczną na przykładzie wdrożenia Systemu Zarządzania Energią SEPIN w oparciu o LoRaWAN – informują organizatorzy.

Na spotkaniu będzie można poznać m.in. zagadnienia efektywności energetycznej w codziennej eksploatacji obiektu oraz zasady przeprowadzania audytu energetycznego w przedsiębiorstwie na podstawie „Ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej”.

– Dotkniemy również tematyki modernizacji oświetlenia, która jest istotnym elementem efektywności energetycznej oraz kompensacji mocy biernej jako elementu efektywności energetycznej – zapewniają organizatorzy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji