REKLAMA

Zarząd potwierdza: Radosław Sobolewski żegna się z Wisłą Płock

REKLAMA

Klub Wisła Płock poinformował, że podczas sobotniego meczu z Pogonią Szczecin Radosław Sobolewski po raz ostatni poprowadził drużynę Nafciarzy. Trener już teraz przestał pełnić obowiązki, a wraz z nim jeden z jego asystentów – Mariusz Kondak.

Zgodnie z komunikatem prasowym, poniedziałkowy trening pierwszego zespołu poprowadzi duet Łukasz Nadolski – Sławomir Nazaruk. Klub zapowiedział też, że wkrótce ogłosi nazwisko nowego szkoleniowca Wisły Płock.

Trener Sobolewski swoją pierwszą samodzielną pracę szkoleniową rozpoczął w Wiśle Płock 6 sierpnia 2019 roku. Od tamtej pory drużyna rozegrała pod okiem trenera 62 spotkania o stawkę, z czego 58 w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Ligowy bilans Nafciarzy za ten okres to: 20 zwycięstw, 15 remisów i 23 porażki (bramki 70:84).

– Mimo ostatnich niepowodzeń i serii 8 spotkań bez zwycięstwa, w niedalekiej przeszłości Wiśle pod wodzą Sobolewskiego udało się wyśrubować najlepszą w historii serię zwycięstw w ekstraklasie (6 z rzędu) i po 13. kolejce sezonu 2019/20 po raz pierwszy zostać liderem tabeli. Za postawę drużyny we wrześniu i październiku 2019 Radosław Sobolewski był wybierany trenerem miesiąca w PKO BP Ekstraklasie – przypomina klub Wisła Płock, życząc Radosławowi Sobolewskiemu oraz Mariuszowi Kondakowi powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej.fot. Michał Łada

Trener Wisły Płock odejdzie szybciej? Kto za niego?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. nobody says:

    szkoda ze doprowadził Wisłę nad przepaść.Zarząd już miesiąc temu powinien go pogonić z Płocka.

  2. gość. says:

    A Suwereni i podatnik,pyta:
    Dlaczego zostaje ” PREZIO”..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU