Zamykają ul. Bielską. Szykują się spore utrudnienia

REKLAMA

Na co najmniej trzy dni przejazd przez ul. Bielską, w rejonie powstającego węzła obwodnicy Płocka, będzie niemożliwy. Dlaczego?

8 listopada, w środę, na co najmniej trzy dni całkowicie zostanie zamknięty przejazd ul. Bielską w rejonie powstającego węzła obwodnicy Płocka. Rozpocznie się jej asfaltowanie. Każdego z tych trzech dni ulica pozostanie zamknięta od godz. 9 do 17.

PowiązaneTematy

– W środę, czyli pierwszego dnia, prace będą trwały na odcinku od pętli autobusowej do ronda na skrzyżowaniu z ul. Wiadukt. Oznacza to, że nieprzejezdne pozostanie tego dnia skrzyżowanie ul. Bielskiej z Sierpecką – tłumaczy Hubert Woźniak z zespołu ds. współpracy z mediami Urzędu Miasta Płocka.

W czwartek, drugiego dnia, we wspomnianych godzinach prace będą trwały na odcinku od skrzyżowania z ul. Sierpecką do wyremontowanego już odcinka ul. Bielskiej, obok giełdy samochodowej. I odcinek ten pozostanie nieprzejezdny, natomiast przejezdne będzie już skrzyżowanie Bielskiej z ul. Sierpecką.

W piątek, 10 listopada z kolei, nieprzejezdny stanie się od godz. 9 odcinek ul. Bielskiej od skrzyżowania z ul. Wiadukt do skrzyżowania z ul. Sierpecką.

– Przepraszamy za utrudnienia, ale chcemy wykorzystać sprzyjającą jeszcze takim pracom pogodę. Choć nie da się do końca wykluczyć, że terminy, właśnie z powodu pogody, mogą się wydłużyć i część prac przesunie się na weekend – dodaje Hubert Woźniak.

Aktualizacja

W związku z niekorzystnymi warunkami pogodowymi, które uniemożliwią układanie warstwy ścieralnej nawierzchni na węźle Bielska, zachodzi potrzeba wydłużenia zamknięcia ul. Bielskiej do wtorku tj. 14.11.2017 włącznie.