REKLAMA

Zamkną ulice na Orlen Olimpiadę

REKLAMA

Od 10 do 12 czerwca zaplanowano tegoroczną Orlen Olimpiadę, natomiast 12 czerwca – Dzień Chemika. W związku z imprezą możemy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Orlen Olimpiada i Dzień Chemika odbędą się na terenie Stadionu Wisły Płock, Orlen Areny oraz przyległych ulicach. Jak informują organizatorzy, od 10 do 12 czerwca nastąpią w związku z tym utrudnienia w ruchu.

Ulice będą zamykane zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 10 czerwca od godz. 1 w nocy do 13 czerwca do godz. 4 nad ranem – wyłączona z ruchu będzie ul. 7 Czerwca 1991 r., na odcinku od skrzyżowania z ulicą Gwardii Ludowej do skrzyżowania z ulicą Łukasiewicza. Objazd tego odcinka wyznaczony zostanie ulicami Batalionów Chłopskich i Łukasiewicza.
  • 11 czerwca w godzinach 8.30-13 – wyłączone z ruchu będą ul. I. Łukasiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. Gałczyńskiego do ul. Chemika oraz ul. Długa na odcinku od skrzyżowania z ul. Kobiałka do ul. I. Łukasiewicza.Objazd dla pojazdów ciężarowych powyżej 8t: ul. Gwardii Ludowej – ul. Bielska – droga powiatowa 5201W – Bronowo Zalesie – Draganie – Stara Biała – ul. Zglenickiego.

Organizatorzy zapewniają, że ustawione zostanie odpowiednie oznakowanie informacyjne i ostrzegawcze, miejsca wyłączenia ulic zostaną dodatkowo wygrodzone zaporami, a cały teren imprezy ogrodzony. Dopuszczony zostanie dojazd pojazdów do parkingu komercyjnego i hali sportowej zlokalizowanych przy ulicy 7 Czerwca 1991.Mapka Orlen Olimpiady, źródło PKN Orlen
Mapka Orlen Olimpiady, źródło PKN Orlen

Tegoroczna Orlen Olimpiada 11 czerwca będzie całkowicie zamknięta dla osób bez zaproszenia. Od rana będą rozgrywane zawody sportowe w 9 dyscyplinach: żeglarstwo, bieg, kolarstwo, piłka nożna, piłka siatkowa, siatkówka plażowa, tenis stołowy, karting i koszykówka. Od godzin przedpołudniowych na stadionie Wisły Płock będzie trwał rekreacyjny piknik rodzinny z wieloma atrakcjami dla każdej grupy wiekowej, m.in: konkurencje sportowe dla dzieci i dorosłych, urządzenia i zabawki pneumatyczne, kreatywne zabawy i konkursy z nagrodami oraz występ gwiazdy dziecięcej. Wieczorem odbędzie się ceremonia wręczenia medali dla zwycięzców, a dzień zakończy koncert zespołu Bracia oraz gościa specjalnego Krzysztofa Cugowskiego.

12 czerwca wstęp będzie wolny również dla mieszkańców Płocka, w tym dniu obchodzony będzie Dzień Chemika. O godz. 13 na stadionie Wisły Płock rozpocznie się piknik rodzinny. Organizatorzy zapraszają też na wspólne oglądanie meczu Euro 2016, Polska-Irlandia Północna. Wieczorem odbędą się również koncerty T.Love i legendarnej Bonnie Tyler.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU