REKLAMA

Zamkną część Kobylińskiego i Łukasiewicza

REKLAMA

W czwartek zostanie zamknięty jeden pas Al. Kobylińskiego oraz ul. Łukasiewicza. Przygotowując się do rozdzielenia kanalizacji na ul. Tysiąclecia, Wodociągi Płockie najpierw muszą wykonać prace na wspomnianych ulicach.

28 czerwca Wodociągi Płockie zaczynają rozdział kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną w Al. Kobylińskiego oraz w al. Pawła Nowaka. Są to przygotowania do przebudowy ul. Tysiąclecia, którą zaplanowano na przyszły rok.

Od czwartku zamknięty zostanie jeden pas Al. Kobylińskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Topolową do skrzyżowania z ul. Łukasiewicza. Zmiana dotknie pojazdów jadących do centrum, kierowcy poruszający się w kierunku akademika „Wcześniak” będą mogli przejechać normalnie.

Jednocześnie zostanie zamknięty jeden pas ul. Łukasiewicza. Prace będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania z Al. Kobylińskiego do skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego.Przebudowa na Al. Kobylińskiego podzielona zostanie na trzy etapy i potrwa do końca października, natomiast al. Pawła Nowaka do końca listopada.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Spyware says:

  Wyjazd z miasta w stronę Maszewa i br 2 stanie się prawie nie możliwy. Powinno się to ruszyć dopiero po ukończeniu prac na Łukasiewicza. Ludzie kto to planuje i daje do realizacji. Pizdy bez pojęcia. Właśnie jechałem tym odcinkiem co go zamykają. Już korek był duży od strony skarpy w topolowa…..
  Brawo jeszcze Sienkiewicza i Piłsudskiego zamknąć wykopać wilcze doły i ludzie przestaną jeździć…..

 2. niezalezny says:

  hehehehe…….te pełowskie łby tak wykańczają mieszkańców.Zero taktyki w ich poczynaniach.

 3. Anonim says:

  I znów rozkopy i objazdy. Ech….

 4. Może says:

 5. BRAWO says:

  Pięknie, pół miasta rozkopane. Nie chcę być malkontentem, ale to chyba lekka przesada?
  Guzdrzą się nasi drogowcy, albo spece od planowania i projektu regularnie dają ciała .. Wszędzie ta sama śpiewka.
  Będzie m a s a k r a z poruszaniem się w tej części miasta, przemieszczam się tędy niemal codziennie i już widzę co tam się będzie działo.. Rozumiem inwestycje, dotacje.. ale do @%# ! nie ma jak tego podzielić w czasie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU