REKLAMA

Zakończyć rok zwycięstwem

REKLAMA

Po sześciu kolejkach łódzkiej II ligi piłki ręcznej kobiet, MMKS Jutrzenka Płock z sześcioma zwycięstwami została samodzielnym liderem tych rozgrywek. Teraz przed płocczankami ostatnie w tym roku spotkanie, w którym, aby pozostać niepokonanymi, muszą pokonać drużynę KU AZS UW Warszawa.

Najbliższy rywal płocczanek obecnie zajmuje w ligowej tabeli trzecie miejsce z czterema zwycięstwami i tylko jedną porażką.

Ponadto, drużyna KU AZS UW Warszawa w trwających rozgrywkach, podobnie jak Jutrzenka, nie przegrała jeszcze we własnej hali. Jednak już jedyny dotychczasowy wyjazd poza dom, skończył się dla warszawianek wspomnianą porażką (24:31), poniesioną w derbach stolicy z zespołem UKS Varsovia Warszawa.

Dlatego też w nadchodzącym spotkaniu, Jutrzenka na pewno postara się podtrzymać swoją zwycięską serię, dzięki której umocniłaby się na szczycie ligowej tabeli i jednocześnie zakończyła pierwszą rundę rozgrywek beż żadnej porażki.Wobec czego po raz kolejny w hali SP16 w Płocku, zapowiada się więc niezwykle ciekawe sportowe widowisko, przed i w trakcie którego, tradycyjnie również będzie dużo się działo. Warto chociażby wspomnieć, że w dzień meczu z KU AZS UW Warszawa przeprowadzona zostanie zbiórka Szlachetnej Paczki.

Więcej informacji o planowanych przez klub niespodziankach związanych z najbliższym spotkaniem Jutrzenki znajdziecie TUTAJ.

MMKS Jutrzenka Płock – KU AZS UW Warszawa, sobota 5 grudnia godz. 15, hala Szkoły Podstawowej nr 16 im. Mikołaja Kopernika, przy ul. Piasta Kołodzieja 7 w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU