REKLAMA

Zakochani i niebezpieczni. Para włamywaczy zatrzymana

REKLAMA

Płocczanin ponownie trafił do więzienia po tym, jak wraz ze swoją partnerką włamał się do pawilonu, z którego usiłował ukraść aluminiowe elementy. Jak się okazało, mężczyzna był już poszukiwany przez organy ścigania.

Zawiadomienie w sprawie włamania i usiłowania kradzieży aluminiowych elementów konstrukcji z pawilonu na jednym z płockich osiedli, policjanci z Komisariatu Policji w Płocku otrzymali od świadka, który widział uciekających sprawców. Najprawdopodobniej spłoszył ich swoją wizytą.

– Na miejscu policjanci ustali, że złodzieje otworzyli drzwi od zaparkowanego na posesji volkswagena, uszkodzili stacyjkę, po czym pakowali do niego aluminiowe elementy. Zdobyty łup, jak się później okazało, chcieli tym pojazdem wywieźć z terenu posesji – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Kryminalni z komisariatu w Płocku rozpoczęli działania, w wyniku których szybko namierzyli podejrzanych. Okazali się nimi płocczanie, którzy odpowiadają również za inne kradzieże z włamaniami na terenie miasta, a także usiłowania kradzieży.

Kobieta, 34-letnia płocczanka, po usłyszeniu kilku zarzutów została zwolniona, natomiast jej 30-letni wspólnik po otrzymaniu zarzutów trafił do więzienia – płocczanin był już poszukiwany przez organy ścigania.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Z1000 says:

    Jaki kraj tacy Bonnie i Clyde…

  2. Georg says:

    Bonnie & Clyde :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU