wtorek, 21 marzec, 2023
  • Reklama na portalu i w gazecie
  • Kontakt z redakcją
  • Polityka Prywatności
PetroNews
  • Start
  • Płock
    • Bezpieczeństwo
    • Polityka i Politycy
    • Sport
    • Informacje
    • Rozrywka i Wydarzenia
    • Tylko u Nas
  • Powiat
  • Dyskusje
  • Gazety
  • Kontakt
  • Reklama
  • Więcej
    • Ogłoszenia
    • SocialMedia
No Result
View All Result
PetroNews

REKLAMA
Home Informacje Biznes i Gospodarka

Zajrzyjcie do Spiżarni Babci Krysi. Jesteśmy w Galerii Wisła

przez Redakcja
17 grudnia 2021
106
SHARES
Podziel się na FacebookuUdostępnij na Twitterze
REKLAMA

Miejsce wyjątkowo smaczne i naturalne. Taka właśnie jest Spiżarnia Babci Krysi – czyli nowy projekt kulinarny Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Aktywności seniorów AS. Projekt pełen domowych przetworów przygotowywanych na bazie staropolskich receptur, gdzie za pan brat jesteśmy z naturą. Otwieramy się już jutro, w sobotę, 18 grudnia.

Znawcy dobrego, domowego smaku już mogą cieszyć się kolejnymi domowymi specjałami od Babci Krysi. Bo właśnie doskonała jakość, pełna naturalnych składników to motto działalności naszych restauracji Gary Babci Krysi, Saloniku Babci Krysi. I takie oczywiście przyświeca naszemu nowemu projektowi kulinarnemu, jakim jest Spiżarnia Babci Krysi. Tu cały dochód, jak i w przypadku restauracji prowadzonych przez Stowarzyszenie, jest przeznaczany na pomoc seniorom (zakup leków, dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych, pomoc rzeczową).

Spiżarnia Babci Krysi to gwarancja zdrowych, domowych przetworów. Przygotowywanych z najlepszej jakości warzyw i owoców zakupionych od lokalnych producentów, bo działamy w ramach solidarnej ekonomii. I tak jak nasze inne projekty, ten jest realizowany z myślą o seniorach. Bo wszystkie zyski ze sprzedaży przeznaczane są na pomoc potrzebującym wsparcia seniorom.

To kontynuacja naszych dotychczasowych działań w zakresie prowadzonych przez Stowarzyszenie AS restauracji. A tym od początku przyświeca idea serwowania domowych, zdrowych dań. Zatem naszą ofertę wzbogacamy o kolejne domowe, naturalne, kojarzone z babcinymi smakami elementy. To produkty pod marką Spiżarnia Babci Krysi. Co się pod nimi kryje? Kilkadziesiąt różnorodnych produktów. Od soków, syropów, po konfitury, dżemy, sosy. Są także zdrowe przekąski jak liofilizowane owoce, czy super dodatki do herbatek na jesienne i zimowe wieczory jak plasterki cytryn w miodzie.

No to zabieramy Was do wyjątkowego miejsca. Tu znajdziecie produkty, które tworzymy dla Was z sercem. Z najlepszej jakości, naturalnych produktów.

Lato w środku zimy…

Babcia Krysia to gospodyni doskonała. Zatem w jej kuchni nawet zimą znajdziecie swoje ulubione smaki lata i jesieni. Te ukryte są w czarodziejskich słoiczkach ze Spiżarni Babci Krysi. A tu mnóstwo domowych pyszności. Od marmolad, owoców w rozgrzewających syropach, po kwaszone ogórki i buraczki oraz owocowe soki. Brzmi doskonale i tak smakuje. Zatem kochani, wiecie gdzie zaglądać. W Spiżarni Babci Krysi każdy słoiczek ma moc dobra, które syci i rozgrzewa. Jak nasze syropy z plasterków cytryny z imbirem lub z rumem. A kiedy przyjdzie Wam ochota na jakiś pyszny deser, to oczywiście w Spiżarni Babci Krysi zawsze znajdziecie coś dla siebie. W niezliczonej ilości skarbów Babcia Krysia przygotowała przepyszne konfitury. Wśród nich z czarnej porzeczki, brzoskwini, truskawki.



Jeśli szukacie recepty na smak domowej zupy, to nic prostszego. W Spiżarni Babci Krysi czeka gotowy, domowy, pełen fantastycznego aromatu naturalnych składników barszcz biały tradycyjny. A jeśli chcecie zjeść zupę pełną wybornego smaku w kolorze buraczkowej czerwieni, sięgnijcie do naszej Spiżarni po barszcz czerwony kiszony.
Domowe, naturalne, pełne prawdziwych smaków natury produkty to podstawa każdej kuchni. I sukces przygotowywanych dań. Taki z pewnością osiągnięcie, sięgając po produkty ze Spiżarni Babci Krysi. Jak nasz sos musztardowo-miodowo-chrzanowy, czy pełen smaku prawdziwych pomidorów ketchup. Z Babcią Krysią można łatwo zostać mistrzem naturalnego gotowania.

Co ważne, odwiedzając Spiżarnię możecie nie tylko zakupić domowe przetwory, ale na miejscu zjeść pyszne, domowe dania. A wśród nich:

  • Pierogi: z mięsem, z kapustą i grzybami, ruskie, z serem białym, ze szpinakiem. Pierogi leniwe.
  • Naleśniki: z czekoladą, z serem białym konfiturą do wyboru, z cukrem pudrem, po chłopsku.
  • Zupy: flaki domowe, krem z buraka, krem z białych warzyw, krem z prawdziwków z grzankami
  • Sałatki: z łososiem, z wątróbką, z kurczakiem, z jajkiem i avocado,
  • Na słodko: pączki Babci Krysi, szarlotka, sernik.

Spiżarnia jest czynna codziennie (w godzinach pracy Galerii Wisła) od godziny 9.00 do 21.00.

Lista produktów długa. Możecie je wszystkie zakupić online: www.spizarniababcikrysi.pl lub stacjonarnie w naszym punkcie w płockiej Galerii Wisła (I piętro), a także w restauracjach Gary Babci Krysi w Mławie i Płocku.

artykuł promowany

Share42Tweet27
Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

ZUS wyjaśnia od czego zależy wysokość składki zdrowotnej przedsiębiorców

17 marca 2023
ENERGOP poszukuje pracownika [OFERTA PRACY]

ENERGOP poszukuje pracowników [OFERTY PRACY]

16 marca 2023
Tych ziemniaków nie wolno jeść! Popularna sieć wycofuje je ze sklepów

Tych ziemniaków nie wolno jeść! Popularna sieć wycofuje je ze sklepów

15 marca 2023
Jak wybrać najlepszy dla siebie pakiet Orange Love?

Jak wybrać najlepszy dla siebie pakiet Orange Love?

14 marca 2023
Castorama w Płocku już otwarta. Są promocje i stu doradców [ZDJĘCIA]

Castorama w Płocku zmieni właściciela?

3 marca 2023
Płock Reklama

Kto jest najbardziej rozpoznawalnym menedżerem? Polacy nie mają wątpliwości – pada jedno nazwisko

9 lutego 2023
Pokaż Więcej
Kolejny Artykuł
Matrix powraca – już wkrótce w NK Przedwiośnie! [REPERTUAR]

Matrix powraca - już wkrótce w NK Przedwiośnie! [REPERTUAR]

Kradną elektronarzędzia. Z domu, z samochodu…

Okradał płocczan, teraz posiedzi. Zatrzymano 31-latka

Spiżarnia Babci Krysi w Galerii Wisła już otwarta [ZDJĘCIA]

Spiżarnia Babci Krysi w Galerii Wisła już otwarta [ZDJĘCIA]

Zderzenie czterech aut na moście w Płocku [ZDJĘCIA]

Zderzenie czterech aut na moście w Płocku [ZDJĘCIA]

Reklama


REKLAMA
  • Start
  • Płock
  • Powiat
  • Dyskusje
  • Gazety
  • Kontakt
  • Reklama
  • Więcej

© 2018 Sentra Media - Nasza Polityka Prywatności.

No Result
View All Result
  • Strona Główna
  • Bezpieczeństwo
  • Polityka i Politycy
  • Rozrywka i Wydarzenia
  • Sport
  • Tylko u Nas
  • Warto przeczytać!
  • Reklama w mediach
  • Kontakt

© 2018 Sentra Media - Nasza Polityka Prywatności.

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • Nasza strona używa plików cookies. Zaakceptuj przez kliknięcie lub przewiń stronę. Akceptuje