Zagraj w grę i pomóż kibicom Orlen Wisły

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zagraj w darmową grę Velux Handball Manager i pomóż kibicom Orlen Wisły Płock. Do wygrania nawet cztery tysiące euro dla oficjalnego fanklubu Nafciarzy oraz bilety na finał Ligi Mistrzów.

Velux Handball Menager to darmowy symulator, polegający na zarządzaniu swoim wirtualnym zespołem. Aplikacja, dostępna w serwisiehandballenergy.com, nie jest jednak zwykłą grą. Dzięki niej kibice szczypiorniaka mogą oddać głos na ulubioną drużynę, wspierając tym samym jej fanklub dużą sumą pieniędzy. Sponsor tytularny – grupa Velux – przeznaczyła na ten cel dwa tysiące euro dla najliczniejszego fanklubu i kolejne dwa tysiące euro dla fanklubu, który uzyska najwięcej punktów w grze.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy odwiedzić stronę handballenergy.com i wziąć udział w grze Velux Handball Manager. Zarejestrowani kibice Orlen Wisła Płock mogą oddać głos na swoją ulubioną drużynę i tym samym zasilić szeregi członków jej fanklubu, zwiększając szansę na wygraną. Przewidziano także nagrody dla osób indywidualnych: bilety VIP na finał Velux EHF Ligi Mistrzów 2014. Zabawa trwać będzie do 5 marca.

Konkurs dla kibiców piłkarskich nie jest organizowany po raz pierwszy. Jak przypominają organizatorzy, fani szczypiorniaka z Polski odnosili w nim już swoje sukcesy. W ubiegłym roku rywalizację wygrali kibice Vive Targów Kielce, którzy zremisowali z fanami węgierskiej drużyny.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji