REKLAMA

Zaginęły dwie dziewczyny, w wieku 14 i 15 lat [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Dwie nastolatki z gminy Gozdowo nie wróciły do domu z wycieczki rowerowej. Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu dziewcząt.

Oliwia Łęgowska (15 lat) i Daria Kopaczewska (14 lat), mieszkanki gminy Gozdowo, są poszukiwane przez Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu. Ostatni raz widziano je we wtorek, 18 czerwca br. około godziny 11. Dziewczęta poruszały się na rowerach, miały ze sobą namiot w kolorze zielono-brązowym typu moro.

Rysopis Oliwi Łęgowskiej: wzrost 172 cm, szczupła sylwetka ciała, długie ramiona, włosy długie, rzadkie, w kolorze jasny blond, oczy niebieskie, blizny na prawym przedramieniu, górna warga przebita kolczykiem. Ubrana była czarne spodnie jeansowe, ciemną bluzę dresową typu oversize, buty czarne sportowe.

Rysopis Darii Kopaczewskiej: wzrost 159 cm, szczupła sylwetka ciała, długie ramiona, włosy długości do ramion w kolorze jasnobrązowym, oczy zielone, górna warga przebita kolczykiem. Ubrana była w dresy w kolorze jasnym siwym, buty sportowe w kolorze granatowo-czerwono-białym z czerwonymi sznurówkami. Mogła być ubrana w charakterystyczną bluzę w kolorze ciemnym z wizerunkiem szubienicy.Wszystkie osoby posiadające informacje na temat zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sierpcu na numer telefonu 24 2658200.

Aktualizacja

19 czerwca rano otrzymaliśmy informację, że nastolatki odnalazły się całe i zdrowe.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. psychiatra says:

    Zdrowe to one nie są…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU