REKLAMA
REKLAMA

Zaginęła para nastolatków. Rodzina prosi o pomoc [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

– 28 grudnia zaginęła moja koleżanka z klasy, nie wiemy co się z nią dzieje – napisała do nas czytelniczka. – Piszę do Państwa, ponieważ dziewczyna miała chłopaka z Płocka i może się tam znajdować. Bardzo prosiłabym o jakąkolwiek pomoc i udostępnienie – dodała. Pomożecie?

O zaginięciu dziewczyny informowały już warszawskie portale, jednak w związku z tym, że chłopak nastolatki pochodzi z Płocka, zwrócono się również do nas o pomoc. Jej rodzice opublikowali na profilach facebookowych apel o pomoc oraz jej zdjęcie.

PowiązaneTematy

Zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc
W poniedziałek 28.12.2015 r. około godziny 14:00 wyszła z domu w Warszawie i do tej pory nie wróciła nasza córka Weronika Zielonko-Czupta. Miała spotkać się ze swoim chłopakiem – Emil Gołębiewski. Jej telefon od tego czasu jest wyłączony jak również nie logowała się na Facebooku.

 

Opis
Wiek: 17 lat
Wzrost: około 165 cm (średni)
Waga: około 58 kg (szczupła – atletyczne nogi)
Kolor oczu: niebieski
Kolor włosów: ciemna szatynka
Znaki szczególne: mały tatuaż w kształcie konturu serca na środkowym palcu prawej dłoni, mały tatuaż w kształcie serca na lewym obojczyku, nosi okulary korekcyjne (w plastikowej czarnej oprawce), na rękach ma liczne blizny.
Była ubrana w czarną kurtkę z kapturem, jasnoniebieskie spodnie jeansowe, czarne sportowe buty za kostkę (Vty), mogła mieć na sobie białą szkolną bluzę z napisem JASIŃSKI.
Każdy kto wie cokolwiek o miejscu Jej pobytu lub zna inne szczegóły które mogłyby pomóc w poszukiwaniach proszę o kontakt ze mną, moim mężem Hirek Czupta lub najbliższym posterunkiem policji.

Jak się jednak okazuje, zaginęła nie tylko dziewczyna. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że z domu zniknął także jej chłopak, płocczanin Emil Gołębiewski.

– Nie mamy oficjalnego zgłoszenia w tej sprawie – powiedział nam o godzinie 14 Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Nie wpłynęło do nas także zawiadomienie z warszawskiej komendy policji – dodał.

Wszystko wskazuje jednak na to, że para postanowiła razem uciec z domu.

Około godziny 18.30 rzecznik policji potwierdził, że wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 16-letniego Emila Gołębiewskiego, który mieszka w podpłockiej miejscowości – w Sikorzu.

Emil Gołębiewski, lat 16, zam. Sikórz
Rysopis:
Wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy ciemne, krótkie, na twarzy młodzieńcza broda (zdjęcie pochodzi z wcześniejszego okresu).

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, beżowe spodnie, czarne buty typu „trapery”, miał ze sobą szaro-zielony plecak.

Chłopak w dniu 28 grudnia około godziny 7.00 wyszedł z domu i do dzisiaj nie skontaktował się z rodziną. Prawdopodobnie pojechał do Warszawy, do swojej dziewczyny, jednak z dziewczyną również nie można nawiązać kontaktu, jej rodzice w Warszawie również zgłosili zaginięcie.

Osoby, które widziały zaginionego, lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr telefonu: 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr alarmowymi 997 i 112.

Aktualizacja

Jak poinformowała mama dziewczyny oraz rzecznik płockiej policji, nastolatkowie cali i zdrowi dotarli do swoich domów w nocy z 10 na 11 stycznia 2016.