Zaginęła nastolatka – Aktualizacja

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania 16-letniej Wioletty Krupińskiej.

Wioletta-Krupińska

Fot. Wioletta Krupińska

Dzisiaj około 7 rano Wioletta Krupińska wyszła z domu przy ul. Szarych Szeregów. Miała iść do szkoły, do której jednak nie dotarła.

Rysopis zaginionej: wzrost około 150 cm, włosy brązowe do ramion, sylwetka szczupła. Ubrana była w spodnie dżinsowe oraz jasną skórzaną kurtkę do pasa.

Jeśli widzieliście lub znacie miejsce pobytu Wioletty, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 15 66 ; 24 266 16 00 lub 997.

Komunikat Policji – AKTUALIZACJA – 28.11.2013

Dzisiaj w nocy poszukiwana Wioleta Krupińska została odnaleziona.
Policjanci prowadzący poszukiwania w nocy około godziny 1.00 odnaleźli dziewczynę na terenie Warszawy. Zaginiona nie miała żadnych obrażeń ciała, została oddana pod opiekę rodzinie.

Podziel się:

10 komentarzy

 1. W czwartek, 28 listopada, o godz. 1.00 policjanci odnaleźli w Warszawie
  16-latkę z Płocka. Dziewczyna wyszła z domu w środę rano. Miało iść do
  szkoły, ale tam nie dotarła. Tuż przed południem policjanci opublikowali
  komunikat o jej zaginięciu. – Nastolatka jest cała i zdrowa. Została
  oddana pod opiekę rodziców – mówi rzecznik prasowy płockiej policji st.
  asp. Krzysztof Piasek.

  (jac)

 2. Ach ci źli dziennikarze. Powinni olać że ktoś prosi o pomoc. Tak czytam te komentarze i zastanawiam się co (lub co gorsze kto) wami kieruje. Zaginęło dziecko, policja prosi o pomoc a media mają milczeć bo wy musicie to czytać. Nie czytajcie. jest milion innych informacji

  • No własnie też mnie to dziwi. Praktycznie każda płocka strona w internecie Z RATUSZEM WŁĄCZNIE pomaga ją znaleźć. I tam nikt nie ma pretensji. Inna sprawa że PE jednak szerzej dociera i przyciąga dziwnych ludzi z sieci.

 3. Świetna informacja 3 godziny temu dziewczynka wyszła z domu i już trzeba pisać, że zaginęła. Ktoś tu nie ma o czym pisać. Zajmijcie się czymś istotnym.

  • Jeśli nie istotne jest nagłośnienie pomocy komuś to co jest istotne? Nowe wiaty przystankowe? Szopki w spichlerzu czy 1000 innych informacji które się ukazuje co chwila?
   Nie znam sprawy ale jeśli policja zajęła się tym tak szybko to nie bez przyczyny. Dla mnie to plus że portal zamiast w tym wypadku mieć własne zdanie czy opinie po prostu rozsiewa informacje. Kto zrobi to lepiej?

   • Jeśli dziewczynka poszła na wagary to nie trzeba od razu wzywać i zajmować policji. A ja i Pan za to płaci, że policja zamiast jeździć do wypadków drogowych i napadów, będzie jeździła i wypytywała sąsiadów itd. Bo niestety najczęściej nie dużo się dzieje w takich przypadkach, ale jeśli jest to sprawa nagłośniona to oczywiście trzeba się pokazać mediom. Moim skromnym zdaniem zniknięcie dziewczynki na 3 godziny nie jest istotną wiadomością. Chyba, że artykuł nie informuje o wszystkim i jest jakaś inna przyczyna tego zgłoszenia. Więc i w tym przypadku mamy do czynienia z fuszerką mediów.

   • Nie jesteś chyba rodzicem. Załóżmy sytuację: dziewczynka wychodzi do szkoły. Nauczyciele pytają czemu nie dotarli. matka szuka po koleżankach ale dowiaduje się że wsiadła do samochodu na np. łódzkich blachach z kilkoma facetami. Nie wiadomo pod jakim pozorem ale z daleka to widzieli. I CO? Poczekac 24h? Media nie znają kulis – dostają info od policji “potrzeba pomocy” to pomagają. Od tego są.

   • RadekRadziecki na

    Gónwo prawda, bo wtedy byloby to powiedziane i szukaliby samochodu etc. I wystarczy byc rozsadnym rodzicem zeby widziec bezsens takiego dzialania jakie jest tu podejmowane. Jesli to jest tylko zaginiecie bez kontaktu, a Z ARTYKULU TO WYNIKA to macie nierowno pod sufitem jesli uwazacie takie naglasnianie za sluszne. Albo mocno splaszczona wyobraznie zeby nie przewidywac konsekwencji takich “zaginiec” w przyszlosci

   • Bardzo chcesz znaleźć problem gdzie go nie ma. Informują w takim zakresie w jakim mogą. Jak masz informacje że jest na wagarach to powiedz to policji a nie wytykasz innym błędy. Nie masz takiej informacji? To dlaczego negujesz potrzebę poszukiwań? Na podstawie przypuszczeń?

   • Przed chwilą kontaktowaliśmy się z rzecznikiem płockiej policji. Dziewczyna do tej pory nie wróciła do domu. Jak na wagary to chyba jednak trochę długo? Poza tym, policja ma obowiązek wszcząć poszukiwania w momencie zgłoszenia zaginięcia osoby niepełnoletniej.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji