Zaginęła nastolatka z Płocka [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocka policja poszukuje 17-latki, która od wczoraj nie wróciła do domu. Zaginiona dziewczyna to Anna Krajewska z Płocka.

Poszukiwania prowadzi Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej policji. Zaginiona nastolatka wczoraj, 31 lipca o godz. 18 zadzwoniła do matki, że przebywa w towarzystwie swojej koleżanki i dwóch kolegów oraz że wróci autobusem o 22.39 do miejsca zamieszkania. Od tej chwili nie skontaktowała się jednak z matką.

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, waga ok. 63 kg, normalna budowa ciała, włosy ciemny blond do ramion, twarz owalna, oczy koloru brązowego, uzębienie pełne, znak szczególny: dwa pieprzyki za lewym uchem.

Ubiór w chwili zaginięcia: koszulka typu bokserka koloru czarno-białego w paski, biegnące w poprzek koszulki, spodnie dżinsowe koloru granatowego, buty czarne typu adidas, posiadała przy sobie czarna torebkę.

Policja prosi osoby, które widziały od wczoraj zaginioną lub znają jej miejsce pobytu, o kontakt z Komendą Miejską Policji pod nr tel. 24 266 15 66; 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997.

anna-krajewska

Aktualizacja

2 sierpnia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, poinformował, że nastolatka odnalazła się cała i zdrowa.

Podziel się:

6 komentarzy

  1. Chyba większość ludzi ją kojarzy właśnie ze złego zachowania w autobusach… Z tego co zauważyłam nie tylko w autobusach nie potrafi opanować emocji..

  2. Ta dziewczyna bardzo często jeździ autobusami kmp…jest wulgarna, nie ma szacunku do innych pasażerów. Głośna, puszcza muzykę, kłóci się z koleżankami. W mojej ocenie po prostu poczuła trochę wolności i ma gdzieś mamusię…bo po co ją powiadomić. Znajdzie się szybciej niż zgubiła ;)

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji