REKLAMA

Zaginęła nastolatka z Płocka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Płocka policja poszukuje 17-latki, która od wczoraj nie wróciła do domu. Zaginiona dziewczyna to Anna Krajewska z Płocka.

Poszukiwania prowadzi Wydział dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej policji. Zaginiona nastolatka wczoraj, 31 lipca o godz. 18 zadzwoniła do matki, że przebywa w towarzystwie swojej koleżanki i dwóch kolegów oraz że wróci autobusem o 22.39 do miejsca zamieszkania. Od tej chwili nie skontaktowała się jednak z matką.

Rysopis zaginionej: wzrost 160 cm, waga ok. 63 kg, normalna budowa ciała, włosy ciemny blond do ramion, twarz owalna, oczy koloru brązowego, uzębienie pełne, znak szczególny: dwa pieprzyki za lewym uchem.

Ubiór w chwili zaginięcia: koszulka typu bokserka koloru czarno-białego w paski, biegnące w poprzek koszulki, spodnie dżinsowe koloru granatowego, buty czarne typu adidas, posiadała przy sobie czarna torebkę.

Policja prosi osoby, które widziały od wczoraj zaginioną lub znają jej miejsce pobytu, o kontakt z Komendą Miejską Policji pod nr tel. 24 266 15 66; 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997.anna-krajewska

Aktualizacja

2 sierpnia rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, poinformował, że nastolatka odnalazła się cała i zdrowa.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. aneta says:

  Anka zawszę była wulgarna i nie miła ale mimo wszystko mam nadzieję, że się znajdzie…Szkoda mi jej mamy

 2. Daria says:

  Chyba większość ludzi ją kojarzy właśnie ze złego zachowania w autobusach… Z tego co zauważyłam nie tylko w autobusach nie potrafi opanować emocji..

 3. znajoma says:

  w końcu mama z nią nigdzie nie pojechała

 4. Weronika says:

  Ta dziewczyna bardzo często jeździ autobusami kmp…jest wulgarna, nie ma szacunku do innych pasażerów. Głośna, puszcza muzykę, kłóci się z koleżankami. W mojej ocenie po prostu poczuła trochę wolności i ma gdzieś mamusię…bo po co ją powiadomić. Znajdzie się szybciej niż zgubiła ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU