REKLAMA

Zaginęła 40-letnia kobieta. Jest częściowo ubezwłasnowolniona (Aktl.)

REKLAMA

Policjanci z płockiej komendy poszukują 40-letniej kobiety, która wyszła w środę, 29 stycznia z domu i do tej pory nie wróciła. Zaginiona jest częściowo ubezwłasnowolniona.

Zaginiona kobieta to 40-letnia Anna Markowska, która mieszka w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej.  – W środę po południu wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną – poinformował nas Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej komendy. – Rysopis: 160 cm wzrostu, średnia budowa ciała. Ubrana była w granatową kurtkę do pasa, białą czapką z daszkiem i ciemne kozaki.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejska Policji w Płocku tel. 24 266-15-66; 24 266-16-00; 24 266-16-01 lub 997.Aktualizacja: jak poinformował rzecznik prasowy płockiej policji, zaginiona kobieta została już odnaleziona. – Cieszę się, że informacje dotyczące zaginionych są tak pozytywnie odbierane i czytelnicy starają się pomóc w ich odszukaniu – powiedział Krzysztof Piasek. – Jest to również bardzo duża zasługa wszystkich przedstawicieli mediów, którzy publikują te komunikaty – dodał nawiązując do informacji od naszych Czytelników, którzy widzieli poszukiwaną kobietę i nas o tym powiadomili. My zaś przekazaliśmy te informacje policji. Rzecznik policji przekazał podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do odnalezienia kobiety.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU