Zaginęła 30-letnia kobieta. Widziałeś ją? [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policjanci z płockiej komendy prowadzą poszukiwania 30-letniej Darii Paszkiewicz, która zaginęła w miejscowości Tchórz, gmina Bielsk. 

– Zaginiona kobieta to mieszkanka Płocka, która wczoraj, 29 grudnia około godz. 21 wybiegła z samochodu w miejscowości Tchórz, gmina Bielsk przy drodze krajowej nr 60 – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – W nocy z niedzieli na poniedziałek rozpoczęły się jej poszukiwania, w których bierze udział dwudziestu funkcjonariuszy i pies służbowy.

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o zaginionej Darii Paszkiewicz. Kobieta ma 30 lat, jest zameldowana w Płocku przy ul. Andersa. Ma około 160 cm wzrostu i 60 kg wagi. Ubrana była w białą bluzkę bez rękawów i czarne leginsy.

Ktokolwiek widział tę kobietę lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub 997.

30.12.2013, godz. 10.30
Według informacji rzecznika płockiej policji, kobieta została odnaleziona dzisiaj w miejscowości Tchórz. Jest przemarznięta, ale jej życiu nic nie zagraża.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji