Zaginął w Płocku – córka szuka ojca [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już tydzień mieszkaniec gminy Wyszogród nie kontaktuje się z rodziną. Córka rozmawiała z nim ostatni raz, kiedy znajdował się na płockich Podolszycach. Jacka Koperskiego, który jest po urazie głowy, poszukuje też policja. Może go widzieliście?

jacek_koperski3Córka Jacka Koperskiego zamieściła apel na portalu społecznościowym. Aktywnie szuka go również płocka policja.

– Tata wyszedł z domu w piątek, 24 lipca – pisze Anna Koperska. – Ostatni raz miałam z nim telefoniczny kontakt w niedzielę. Był wtedy w Płocku na Podolszycach. Od tamtego momentu nie wrócił do domu, ciągle ma wyłączony telefon. Tata jest po poważnym urazie głowy! Może mieć zaburzenia równowagi.Obawiam się, że mógł gdzieś zasłabnąć – martwi się córka.

jacek_koperski158-letni Jacek Koperski jest mieszkańcem Drwał (gm. Wyszogród). Rysopis: wzrost 175 cm. waga 110 kg, otyła budowa ciała, włosy czarne siwiejące na skroniach, krótkie. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieską koszulę, czarną kurtkę, czarne spodnie i czarne półbuty.

Jak ustaliła policja, 24 lipca, kiedy mężczyzna kontaktował się telefonicznie z córką, był przy sklepie Mila na osiedlu Podolszyce w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej, gdzie pobierał pieniądze z banku. Od tej chwili mężczyzna nie nawiązał z rodziną kontaktu, miejsce jego pobytu nie jest znane.

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerami tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod nr alarmowymi 997 i 112.

Aktualizacja, 3 sierpnia godz. 7

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, policjanci z Komendy Miejskiej Policji zakończyli poszukiwania zaginionego Jacka Koperskiego. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji