REKLAMA

Zaginął starszy mężczyzna. „Może przebywać w okolicznościach zagrażających jego życiu” [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Od Wigilii nie ma kontaktu z 79-letnim mężczyzną, mieszkańcem Płocka. Jak informuje rzecznik płockiej policji, płocczanin może przebywać w okolicznościach, które zagrażają jego życiu, dlatego tak ważne jest jak najszybsze odnalezienie go.

79-letni Bolesław Kwaśnicki 24 grudnia wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie skontaktował się również z rodziną.

Bolesław Kwaśnicki

Zaginiony mężczyzna to Kwaśnicki Bolesław, s. Karola i Marii, ur. 16.02.1938 r., mieszkaniec Płocka.
Rysopis: wzrost 171 cm, waga 60-70 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, wąsy szczotkowate, brak uzębienia – sztuczna szczęka.
Znaki szczególne: na lewym ramieniu posiada tatuaż w kształcie rękawic bokserskich, na lewym przedramieniu posiada tatuaż w kształcie serca z napisem IRENA.
W dniu zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe koloru ciemnego w kant, koszulę na długi rękaw w paski czarno-białe, buty typu trzewiki czarne na suwak, kapelusz koloru ciemnego, kurtkę koloru czarnego materiałową.

Jeśli widzieliście tego mężczyznę lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numerami tel. alarmowych 112 i 997.Aktualizacja

30 grudnia znaleziono ciało mężczyzny. Płocczanin popełnił samobójstwo w rejonie zalewu Sobótka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Hirek says:

    Redakcja, z szacunku dla rodziny, mogłaby napisać że odnaleziono Go martwego, a nie w ten sam dzień pisze, że popełnił samobójstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU