REKLAMA

Zaginął mieszkaniec powiatu [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Mieszkaniec gminy Drobin wyszedł z domu w niedzielę i dotychczas nie powrócił do miejsca zamieszkania. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Płoccy policjanci poszukują 28-letniego Szymona Kwiatkowskiego, zamieszkałego w miejscowości Nagórki Dobrskie (gm. Drobin), który 8 lipca około godziny 17 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili dzisiaj nie powrócił, nie skontaktował się również z rodziną.

Rysopis: wzrost ok. 183 cm, średnia budowa ciała, włosy krótkie czarne, uzębienie pełne. Znaki szczególne: zabandażowana prawa dłoń, tatuaż na prawym ramieniu w kształcie kobiety z różami, tatuaż na prawym przedramieniu strona zewnętrzna w kształcie napisu, tatuaż na prawym przedramieniu strona wewnętrzna w kształcie kobiety w masce, tatuaż na lewym przedramieniu strona wewnętrzna.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w niebieskie spodenki dżinsowe do kolan, bluzę koloru moro, na korpusie grafitową, siwe buty adidasy. Miał ze sobą czarną torebkę na ramię z napisem „Reebok”, na głowie czarna czapka z daszkiem.Jeśli widzieliście zaginionego lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku pod nr tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod nr tel. alarmowych 112 i 997.

Aktualizacja

12 lipca płoccy policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego Szymona Kwiatkowskiego. Mężczyzna po publikacji w sieci komunikatu, sam nawiązał kontakt z rodziną.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. ToJa says:

    Tak jak mowilem ,tylko zawracaja glowe pracy policji

  2. ToJa says:

    nastepny poszedl w melanż i cisza bo tel rozladowany , a za dwa dni bedzie Odnalazl sie caly i zdrowy ,
    Ile juz tego bylo w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU