Zaginął mieszkaniec gminy Mała Wieś. Znaleziono jego samochód

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Policja w Wyszogrodzie poszukuje zaginionego mieszkańca Niździna (gm. Mała Wieś). 54-letni Marcin Roman Krajewski wyjechał z domu 24 października samochodem. Auto odnaleziono puste, z kluczykami w środku…

Marcin Roman Krajewski 24 października kilka minut po godz. 11 wyjechał z domu samochodem marki opel meriva, nr rej. WPL 19385. Miał jechać do lecznicy weterynaryjnej, jednak do dzisiaj nie powrócił do miejsca zamieszkania.

26 października (środa) ok. godz. 14 odnaleziono jego samochód. Stał otwarty, z kluczykami w środku, w Wyszogrodzie przy ul. Klasztornej, w rejonie wiaduktu nad mostem biegnącym nad rzeką Wisłą.

zaginionyMarcin Roman Krajewski, lat 54
zam. Niździn gm. Mała Wieś
Rysopis: wzrost 182 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, lekko łysiejący, posiada zarost w postaci wąsów, oczy niebieskie.
W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w skórzaną czarną kurtkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, półbuty skórzane czarne, kapelusz koloru siwego w kratę.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Posterunkiem Policji w Wyszogrodzie tel. 24 266-14-92 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266-16-00; 24 266-16-01 i pod nr telefonów alarmowych 997 i 112.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji