Zaginął 38-latek z Płocka [AKTUALIZACJA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płocka policja poszukuje 38-letniego Tomasza Korzeniowskiego, który od 4 maja nie nawiązuje kontaktu z rodziną. Mężczyzna w ostatniej rozmowie informował ojca, że czeka na pociąg do Płocka.

Tomasz Korzeniowski 30 kwietnia około godz. 10 wyjechał z miejsca zamieszkania do Zduńskiej Woli, gdzie miał przebywać do 3 maja br.

– 4 maja skontaktował się z ojcem informując go, że jest w Łodzi i czeka na pociąg do Płocka – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Mężczyzna do dzisiaj nie powrócił do miejsca zamieszkania. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 5 maja przebywał w Gdyni, natomiast od 10 do 12 maja przebywał w Sopocie. Obecne miejsce jego pobytu nie jest znane – wyjaśnia rzecznik.

Rysopis: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie jasny blond, oczy koloru brązowego, uzębienie pełne. Ubiór w dniu zaginięcia: dresy w siwym kolorze, jasne trampki za kostkę, czarna podkoszulka, bluzka w paski, torba podróżna w kolorze czarno-siwym. Znaki szczególne: znamię na lewym policzku ok. 1 cm, tatuaż na prawej dłoni – napis TAWISH, tatuaż na lewej dłoni w kształcie gwiazdek, tatuaż na karku przedstawiający głowę diabła.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 24 266 15 66; 24 266 16 00; 24 266 16 01 lub pod nr alarmowymi 997 i 112.

Aktualizacja

Jak poinformował Krzysztof Piasek, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zakończyli poszukiwania za zaginionym Tomaszem Korzeniewskim. Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy w Sopocie, był legitymowany przez patrol policji.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji