REKLAMA

Zaginął 11-latek. Pomóż go odnaleźć [aktualizacja]

REKLAMA

Zaginął Bartek, 11-letni uczeń Szkoły Podstawowej nr 11 w Płocku. Chłopiec wyszedł do szkoły w środę, około godziny 8 i zniknął. Policja rozpoczęła poszukiwania i prosi płocczan o pomoc.

Jak podaje policja, chłopiec ma ciemne, krótkie włosy, ok. 150 cm wzrostu, ubrany jest w czarną, skórzaną kurtkę, ciemną bluzę, granatowe spodnie i niebieskie buty. Miał przy sobie czerwony plecak.

Policja rozpoczęła poszukiwania i apeluje o pomoc. Jeśli ktoś zauważy chłopca odpowiadającego rysopisowi, niech skontaktuje się z komendą miejską policji dzwoniąc pod numer: 24 266-16-00, 24 266-16-01, 24 266-15-66 lub 997.

bartekChłopiec odnalazł się

O godz. 14 otrzymaliśmy informację, że chłopiec odnalazł się cały i zdrowy, choć trochę zdziwiony całym zamieszaniem. Bartka zauważono w rejonie starego mostu, okazało się, że chciał on dzisiaj odwiedzić wesołe miasteczko. – Chłopiec odnalazł się dzięki mediom i całemu społeczeństwu, które tak szeroko nagłośniło sprawę – mówi Krzysztof Piasek z płockiej policji. – W związku z tak dużym zaangażowaniem mieszkańców Płocka i lokalnych mediów w poszukiwanie Bartka, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku składają podziękowania dla wszystkich mieszkańców, słuchaczy i czytelników oraz dla wszystkich stacji radiowych i portali internetowych, za tak wspaniałą postawę. Dzięki wspólnemu działaniu, sprawa zaginięcia Bartka została doprowadzona do szczęśliwego końca – dodał.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU