Zablokowana Piłsudskiego. BMW uderzyło w latarnię

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotni wieczór na al. Piłsudskiego samochód marki BMW uderzył w latarnię. Droga w kierunku Podolszyc jest całkowicie zablokowana.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy. – BMW uderzyło przed chwilą w latarnię pomiędzy wiaduktem samochodowym a kolejowym – napisał do nas czytelnik przed godz. 19 w sobotę, 1 lipca. – Latarnia przewrócona jest na pół jezdni – dodał.

Chwilę później napisał drugi czytelnik. – Mijałem bardzo poważny wypadek na Międzytorzu. Na wysokości ul. Piaska BMW ścięło słup z latarnią, tył auta został przygnieciony słupem – sprecyzował, przesyłając zdjęcie.

Potwierdziliśmy tę informację w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. – Na al. Piłsudskiego samochód marki BMW uderzył w latarnię, która się przewróciła – powiedział nam Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – Obecnie zablokowana jest al. Piłsudskiego w stronę Podolszyc. Objazd kierowany jest ul. Spółdzielczą – wyjaśnił.

Jak dodał, nie wiadomo jeszcze czy kierowca jest ranny, na pewno był z nim kontakt. Utrudnienia mogą potrwać przynajmniej do godz. 20.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji