REKLAMA

Zablokowana Piłsudskiego. BMW uderzyło w latarnię

REKLAMA

W sobotni wieczór na al. Piłsudskiego samochód marki BMW uderzył w latarnię. Droga w kierunku Podolszyc jest całkowicie zablokowana.

O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy. – BMW uderzyło przed chwilą w latarnię pomiędzy wiaduktem samochodowym a kolejowym – napisał do nas czytelnik przed godz. 19 w sobotę, 1 lipca. – Latarnia przewrócona jest na pół jezdni – dodał.

Chwilę później napisał drugi czytelnik. – Mijałem bardzo poważny wypadek na Międzytorzu. Na wysokości ul. Piaska BMW ścięło słup z latarnią, tył auta został przygnieciony słupem – sprecyzował, przesyłając zdjęcie.

Potwierdziliśmy tę informację w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. – Na al. Piłsudskiego samochód marki BMW uderzył w latarnię, która się przewróciła – powiedział nam Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – Obecnie zablokowana jest al. Piłsudskiego w stronę Podolszyc. Objazd kierowany jest ul. Spółdzielczą – wyjaśnił.Jak dodał, nie wiadomo jeszcze czy kierowca jest ranny, na pewno był z nim kontakt. Utrudnienia mogą potrwać przynajmniej do godz. 20.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU