Zabił rowerzystę i odjechał. Policjanci poszukują świadków

REKLAMA

Do śmiertelnego wypadku doszło w Słubicach (powiat płocki). W ostatnim dniu lipca biały samochód typu Bus potrącił rowerzystę i odjechał w kierunku Płocka. Rowerzysta zmarł. Policjanci poszukują teraz świadków tego zdarzenia, aby ustalić sprawcę.

Wypadek miał miejsce 31 lipca br. w miejscowości Słubice, powiat płocki.

PowiązaneTematy

– Z przeprowadzonych do tej pory ustaleń wynika, że rowerzysta został potrącony przez biały samochód typu Bus marki Peugeot Boxer, Fiat Ducato lub Citroen Jumper z roku produkcji 2009-2010 – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kierujący tym samochodem po zdarzeniu odjechał w kierunku Płocka. Samochód po zdarzeniu był uszkodzony, tj. uszkodzone zostało prawe zewnętrzne lusterko i nie posiadał listwy pod prawą lampą przednią. Części tych elementów pozostały na miejscu zdarzenia – dodaje rzecznik.

Potrącony rowerzysta w wyniku doznanych obrażeń zmarł w szpitalu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie zwracają się z apelem do wszystkich osób posiadających jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, aby skontaktowały się z komisariatem telefonicznie pod nr tel. 24 266 14 66 lub z prowadzącym postępowanie pod nr tel. kom. 696 497 081.