REKLAMA

Zaatakował maczetą, zostawił krwawiącego mężczyznę na ulicy

REKLAMA

Do drastycznego ataku doszło w nocy z czwartku na piątek w Płocku. Młody mężczyzna poważnie poranił maczetą 20-latka i zostawił go na pewną śmierć. Dzięki szybkiej interwencji, udało się ocalić życie rannego.

W nocy z 11 na 12 sierpnia br., kilkadziesiąt minut po północy, do dyżurnego płockiej komendy Policji wpłynęła informacja, że na jednej z ulic miasta leży zakrwawiony mężczyzna, który został zaatakowany maczetą. Zgłosił to przypadkowy przechodzień, który nie widział samego zdarzenia. Sprawca zadał poważne rany młodemu płocczaninowi i w pośpiechu uciekł.

PowiązaneTematy

– Funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego jako pierwsi dotarli na miejsce. Dzięki szybko i sprawnie udzielonej pomocy przedmedycznej, zatamowali krwotok i niezwłocznie przekazali 20-latka załodze karetki pogotowia, która przewiozła pokrzywdzonego prosto na salę operacyjną płockiego szpitala – informuje asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Jeszcze tego samego dnia, kilkanaście godzin po ataku, płoccy funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu ustalili pojazd, którym poruszał się sprawca, a następnie namierzyli i doprowadzili do zatrzymania 22-letniego płocczanina na terenie Mielna.

Sprawca został już przesłuchany w płockiej komendzie i złożył wyjaśnienia. Decyzją prokuratora, na czas prowadzonego postępowania zastosowano wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz zakazu opuszczania kraju. Podejrzanemu grozi nawet do 5 lat więzienia.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 8

 1. Misfits says:

  ”Traktujmy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jeśli nie chcesz być bity, okaleczany, torturowany i zabijany, nie powinieneś spokojnie patrzyć na czyjąś krzywdę. W końcu jesteśmy ludźmi” – Moby *** yt.com – to tylko zwierzęta *** yt.com – toi luzja – mięso zabija *** wegetarianie mniej agresywni niż mięsożercy – polki.pl

 2. Wiesiek says:

  Wychodzą narkotyki branie

 3. mr says:

  brawo za szybką interwencję i złapanie podejrzanego !

 4. Kuba says:

  Powinien być osadzony w arescie może ma uklady z ziobrem

  • pisarz miejski says:

   dlaczego zaraz z ministrem Z.Może wyznaje teorię Sławka N.Nie feruj wyroków i nie siej propagandy.Znasz teorię prawną Sławka N ?

  • Szerlok says:

   Ale na tej maczecie nie ma śladów krwi i jest zardzewiała. Ktoś chce tu kogoś oszukać!

 5. Anonim says:

  Musi mieć niezłe plecy skoro nie siedzi. Czyżby Ukr?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
 • %d bloggers like this: