REKLAMA

Za paliwo płacisz przy dystrybutorze i korzystasz ze zniżek. Nowe funkcje aplikacji

REKLAMA

ORLEN rozwija swoją aplikację, która pozwala na płacenie za paliwo bez podchodzenia do kas. Teraz będzie można skorzystać między innymi ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny.

PKN ORLEN rozwija aplikację ORLEN Pay, umożliwiającą płatność za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Jej najnowsza wersja pozwala m.in. na korzystanie ze zniżek Karty Dużej Rodziny oraz BiznesTank, a także płatności poprzez Apple Pay, Google Pay oraz Blikiem.

Nowe funkcjonalności obejmują także logowanie biometryczne czy też zakup wybranych produktów bez konieczności podchodzenia do kas.

– Komfort klientów naszych stacji paliw to dla nas priorytet. Konsekwentnie wdrażamy szereg nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają obsługę. Rozwijając aplikację ORLEN Pay, wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i zgodnie z ich wymaganiami dodajemy nowe funkcjonalności, jak np. zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Ta strategia działa, na przestrzeni roku zanotowaliśmy 500 proc. wzrost użytkowników aplikacji, z której korzysta już blisko 200 tys. osób – powiedział Wojciech Muszyński, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej w PKN ORLEN.

Na wszystkich, czyli około 1800 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce, kierowcy mogą płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze.

Aplikacja ORLEN Pay to wygodne i proste w obsłudze rozwiązanie, skierowane do osób indywidualnych i prowadzących działalność gospodarczą. Nowa wersja aplikacji ORLEN Pay daje możliwość naliczania rabatów dla posiadaczy karty Biznes Tank oraz Karty Dużej Rodziny.Klient na wybranych stacjach paliw może także zdalnie zapłacić za skorzystanie z myjni samoobsługowej, czy też za wybrane produkty (głównie płyn do spryskiwaczy oraz płyn do dezynfekcji). Nowym rozwiązaniem jest również możliwość dodania kilku numerów rejestracyjnych do jednego konta.

Obecnie z funkcjonalności ORLEN Pay korzysta już blisko 200 tys. użytkowników. PKN ORLEN, jako pierwszy w Polsce wdrożył rozwiązanie, które usprawnia i przyspiesza obsługę klientów. Aplikacja jest także dużym ułatwieniem dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową czy też rodziców podróżujących z małym dziećmi.

Od momentu udostępnienia aplikacji, czyli od września 2018 r., zrealizowano blisko 700 tys. transakcji na łączną kwotę blisko 95 mln zł.

ORLEN Pay, oprócz płatności przy dystrybutorze, daje między innymi również dostęp do historii transakcji, czy zbierania punktów VITAY. Klient otrzymuje fakturę za zakupione paliwo na swój adres e-mail, podany podczas rejestracji. Produkt spełnia też najwyższe standardy w zakresie ochrony danych.

Aplikacja, dostępna na systemy IOS i Android, umożliwia dokonanie płatności poprzez zeskanowanie kodu QR znajdującego się na dystrybutorze. Aby korzystać z usługi, wystarczy dokonać rejestracji oraz dodać swoją kartę płatniczą z odblokowaną możliwością płatności internetowych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU