REKLAMA

Za nadmetraż w namiocie na Audioriver trzeba będzie zapłacić, ale sprytni festiwalowicze znaleźli na to sposób

REKLAMA

PowiązaneTematy

Wybierasz się na Audioriver z namiotem? To uważaj, bo jeśli nie oszacujesz dobrze swojego wypadu, będziesz musiał płacić za „nadmetraż”. 

audioriver_namioty (1)TOI CAMP Audioriver 2015 został otwarty 24 lipca (piątek) o godz. 12. Koszt pola namiotowego za cały okres imprezy wyniesie 75 zł. W kasach są sprzedawane także bilety na poszczególne doby imprezowe (pierwsza – 40 zł, druga i trzecia po 50 zł).

Ale uwaga! Pamiętaj, że płacisz za… namiot, a nie za osoby!

Pomimo, że w regulaminie Toi Camp, w punkcie pierwszym, czytamy, że „cennik rezerwacji określa opłatę za osobę, a nie za namiot”, już drugi punkt sugeruje, by przemyśleć naszą wyprawę i dopasować odpowiedni namiot, bo „rezerwując miejsce na polu namiotowym, ilość osób musi być adekwatna do wielkości namiotu. Za nadmetraż namiotu przekraczający przewidziane obsadzenie, będzie naliczana dodatkowa opłata wprost proporcjonalna do przekroczonej normy”.

– Jeśli ktoś zauważy, że namiot jest przeznaczony dla większej liczby osób, niż faktycznie będzie w nim zamieszkiwać, to tak, naliczona zostanie opłata – potwierdza w rozmowie telefonicznej przedstawiciel Toi Camp.Oznacza to nie mniej, nie więcej, że za brak trzeciej osoby w namiocie trzyosobowym trzeba będzie… zapłacić jak za normalnego uczestnika.

Ale i na to znaleźli sposób rezolutni festiwalowicze. Zanim zamknięto wjazd na ul. Rybaki, rozstawili namioty naprzeciwko wejścia na molo.

– Mamy ugadane, że możemy tu się rozstawić, przyjeżdżamy już trzeci raz, może dlatego. Ale to trochę nieformalne – zdradzają sprytni uczestnicy festiwalu spod Warszawy.

audioriver_namiotyaudioriver_namioty (3)