REKLAMA

Za miastem zaspy sięgają kilku metrów [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Już od kilku dni informujemy na naszym portalu o ciężkich warunkach drogowych poza Płockiem. Służby funkcjonujące w powiecie przyznają: sytuacja jest bardzo trudna. A jak to wygląda w rzeczywistości, zobaczycie na zdjęciach pracowników nadzoru ruchu płockiej Komunikacji Miejskiej.

Styczeń zmierza ku końcowi. Mamy środek zimy, więc nikogo nie powinien dziwić widok za oknem. Jednak ten „miejski” widok znacząco różni się od tego „pozamiejskiego” i te słowa potwierdzi każdy, kto za miastem mieszka lub próbuje się tam z Płocka dostać. Kilkumetrowe zaspy, śnieg zwiewany w ogromnych ilościach z pól i poboczy; wsie, a nawet miejscowości odcięte od świata – tak wygląda to w rzeczywistości.

Cały czas docierają do nas zdjęcia od naszych Czytelników. Na jednej z fotografii Czytelniczka uwieczniła nawet przegubowy autobus, który wylądował na poboczu. Te zdjęcia są dla nas o tyle ważne, że dzięki nim zarówno my, jak i nasi Czytelnicy mogą mieć lepszy pogląd na sytuację za miastem. Bardzo dziękujemy za wszystkie maile oraz zdjęcia i prosimy o więcej. Można je do nas przysyłać na adres redakcja@petroecho.pl.Komunikacja Miejska na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące kursowania autobusów podmiejskich. Pracownicy nadzoru ruchu uwiecznili na zdjęciach – które zostały zrobione w środę i czwartek – warunki panujące na trasach koło Kruszczewa, Proboszczewic, Zalesia, Zągot oraz Ogorzelic. Zdjęcia nie są w najlepszej jakości, ale doskonale widać na nich wysokość zasp, ilość zalegającego śniegu zwiewanego na jezdnie, czy wysokość pokrywy śnieżnej. Zobaczcie sami:

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU