REKLAMA

Za co nagrodzono płocką firmę? [FILM]

REKLAMA

Jak wyglądało spotkanie z mistrzem? Za co został doceniony PKN ORLEN? I co stało się w Kielcach? O tym w najnowszym wydaniu Studia Grupy ORLEN.

Konferencja PIPC
Polska Izba Przemysłu Chemicznego zorganizowała konferencję, podczas której dyskutowano na temat udziału tzw. polskiej chemii w rozwoju polskiej gospodarki. Główną ideą konferencji było znalezienie odpowiedzi na pytania jak skutecznie i wielopłaszczyznowo budować konkurencyjność sektora.

ORLEN w Portfelu z nagrodą
Autorski projekt PKN ORLEN został nagrodzony przez inwestorów. Między innymi o tym programie dyskutowano podczas konferencji Izby Domów Maklerskich w Bukowinie, która odbywała się w dniach 7-10 marca br.

Inwestorzy indywidualni doceniają PKN ORLEN za otwartą i przejrzystą politykę informacyjną, często wykraczającą poza standardy obowiązujące wśród spółek notowanych na GPW. Najlepszym dowodem jest pierwsze miejsce za najlepsze relacje inwestorskie według inwestorów indywidualnych przyznane Spółce w prestiżowym badaniu przeprowadzonym przez Izbę Domów Maklerskich oraz gazetę Parkiet.

Zapisy do programu ORLEN w PORTFELU poprzez Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska rozpoczną się w ciągu 2 najbliższych tygodni. To już trzeci partner PKN ORLEN przy tym projekcie, po Domu Maklerskim PKO Banku Polskiego i Domu Maklerskim mBanku. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska jest najlepiej ocenianym brokerem w rankingu Najlepszych Biur Maklerskich Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Co istotne oferuje on możliwość otworzenia rachunku maklerskiego w drodze elektronicznej i znany jest z innowacyjnego podejścia w konstruowaniu swojej oferty.Mistrz na Podolance
„Bezpłatną lekcję pływania” poprowadził 6 marca na basenie Podolanka w Płocku Paweł Korzeniowski. Spotkanie Mistrza Świata z pływackimi adeptami było okazją do promocji bezpiecznych zachowań w wodzie, poprzez wspólną naukę i ćwiczenia. To kolejna odsłona w ramach wspólnego projektu PKN ORLEN i Rejonowego Płockiego WOPR.
Od października 2018 r. trwa III edycja „Bezpłatnych lekcji pływania”, w których uczestniczy 100 kolejnych mieszkańców Płocka: dzieci z klas IV-VI szkół podstawowych oraz płocczan w wieku 40+. Pod opieką instruktorów WOPR adepci uczą się nie tylko pływania, ale także zachowania w wodzie oraz poznają podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
Spotkanie z Pawłem Korzeniowskim: mistrzem i dwukrotnym wicemistrzem świata w pływaniu, wielokrotnym mistrzem Europy, wielokrotnym rekordzistą i mistrzem Polski, olimpijczykiem z Aten (2004), Pekinu (2008), Londynu (2012) oraz Rio de Janeiro (2016) było nie tylko okazją do nauki i doskonalenia pływackich umiejętności, ale także poznania podstawowych zasad każdego pływackiego treningu.
Przed zajęciami praktycznymi na basenie można było porozmawiać z mistrzem, z czego uczestnicy chętnie skorzystali.

Było blisko wygranej z Kielcami
Piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock mają za sobą najciekawszy mecz rundy zasadniczej. W Kielcach niewiele brakowało, a bylibyśmy świadkami dawno niewidzianego zwycięstwa płockiej siódemki. Ostatecznie jednak nie tym razem. Jeszcze nie tym razem.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU