REKLAMA

Za co możesz mieć problemy w skarbówce?

REKLAMA

Co grozi za nie składanie w terminach rocznych rozliczeń podatkowych? Co to jest odpowiedzialność karna skarbowa? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć na spotkaniu w Towarzystwie Naukowym Płockim z Andrzejem Karlsem – Naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Gostyninie.

Wykład Andrzeja Karlsa, Naczelnika Urzędu Skarbowego w Gostyninie, dotyczący odpowiedzialności karnej skarbowej odbędzie się 28 listopada o godzinie 17 w siedzibie Towarzystwa Naukowego Płockiego przy Placu Narutowicza 8.

PowiązaneTematy

– Po części prezentacyjnej będzie istniała możliwość zadawania wykładowcy pytań przez osoby obecne na sali. Wstęp na to wydarzenie jest wolny – zapewniają organizatorzy.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Gostyninie Andrzej Karls jest magistrem prawa. Posiada doświadczenie w różnych komórkach organizacyjnych Urzędu, w tym jako oskarżyciel skarbowy oraz kierownik komórki egzekucji administracyjnej. Od 2001 r. pracownik organów skarbowych. Dwukrotny laureat Rankingu Rzeczpospolita na najefektywniejszy Urząd Skarbowy w Polsce (2015, 2016).