Z Wisły wyłowiono ciało mężczyzny

0

Jak podaje portal TVN Warszawa, z Wisły, niedaleko Płocka, wyłowiono ciało mężczyzny, który poszukiwany był od sobotniego wieczoru. Mężczyzna pływał w Wiśle wraz z synem, wciągnął go wir, zdążył odepchnąć dziecko…

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w sobotę, 20 sierpnia, w pobliżu Kępy Karolińskiej.

– Ze wstępnych informacji wynikało, iż grupa osób wybrała się na biwak nad Wisłę – relacjonowali strażacy z OSP Słubice. – Mężczyzna wraz z dzieckiem pływał nieopodal brzegu, kiedy został porwany przez wir. Udało mu się wypchnąć dziecko, ale sam został wciągnięty pod wodę i nie wypłynął – wyjaśniali.

Poszukiwania 35-latka trwały od soboty. W poniedziałek, 22 sierpnia, ciało znaleziono 12 kilometrów od miejsca, w którym doszło do tragedii, a dokładniej w Wiączeminie, na wysokości 615 kilometra rzeki.

Mężczyzna z dzieckiem pływał w Wiśle. Zaginął…

Policja jest pewna tożsamości mężczyzny, choć ma to potwierdzić jeszcze sekcja zwłok i identyfikacja. Strażacy natomiast ostrzegają, że Wisła jest bardzo zdradliwym akwenem, który zdecydowanie nie nadaje się jako miejsce do pływania.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Rentgen showtime

Tytuł brzmi groźnie? Nie martwcie się, nie będziemy pełnić roli urzędu skarbowego czy ZUS-u. Nie…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…