REKLAMA

Z siekierą na skrzynkę – policja złapała złodziei

REKLAMA

W nocy z 11 na 12 maja, płoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pozbawili energii elektrycznej kilka rodzin w budynku przy ul. Sienkiewicza. Zatrzymanie na gorącym uczynku było możliwe dzięki szybkiej informacji przekazanej od mieszkańców Płocka.

PowiązaneTematy

Około godziny 0.30, oficer dyżurny został poinformowany, że przy jednym z bloków przy ul. Sienkiewicza dwóch mężczyzn, przy użyciu siekiery niszczy skrzynkę elektryczną. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Przy bloku zastali dwóch mężczyzn, którzy jednak zdołali już zniszczyć skrzynkę elektryczną zamontowaną na bloku i wycięli z niej przewody elektryczne, tym samym pozbawiając energii elektrycznej kilka rodzin mieszkających w bloku.

Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy Płocka w wieku 26 i 18 lat. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. We wtorek, 12 maja, po przesłuchaniu usłyszą zarzut kradzieży z włamaniem. Prawo przewiduje za to karę do 10 lat pozbawienia wolności.Policja podkreśla znaczenie informacji przekazanych od mieszkańców. Tylko dzięki ich szybkiej reakcji możliwe było zatrzymanie złodziei na gorącym uczynku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU