REKLAMA

Z Królem Arturem trenowało pół tysiąca dzieci [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W niedzielę, 27 kwietnia, w płockiej Orlen Arenie odbył się drugi Artur Siódmiak Camp. W tegorocznej edycji warsztatów wzięło udział prawie pół tysiąca dzieci. W treningu z Królem Arturem uczestniczyli także znani celebryci.

PowiązaneTematy

Niedzielna impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem młodych płocczan, którzy do Orlen Areny przychodzili ze swoimi rodzinami. Atrakcje, jakie przygotowali organizatorzy, były iście sportowe. Uczestnicy campu wzięli udział w ogólnorozwojowych zajęciach multisportowych. Przygotowano mecze piłki nożnej, treningi siatkarskie pod okiem samego Piotra Gruszki, potyczki w tenisie ziemnym, a także zmagania lekkoatletyczne czy koszykarskie.

Wśród zajęć nie mogło zabraknąć treningu z Arturem Siódmiakiem. Była gwiazda polskiej reprezentacji w piłce ręcznej czuwała nad formą ponad dwustu dzieciaków, którzy poznawali podstawy szczypiorniaka, chłonąc cenne rady z ust Króla Artura. – Trening z Arturem był świetny – zachwalał Damian, 11-letni uczestnik warsztatów. – Pokazał nam, jak przeprowadzić rozgrzewkę, mówił o zachowaniach na boisku, pokazał też niezawodne sposoby na zdobycie gola – dodał podekscytowany.Tuż po zajęciach z Siódmiakiem przyszedł czas na mecz gwiazd. Z tej okazji do Orlen Areny przyjechali znani i lubiani celebryci. W Płocku gościli m.in. bracia Mroczek, Piotr Zelt i Piotr Gruszka, którzy w przerwach od rozgrzewki i gry z chęcią pozowali do zdjęć i rozdawali autografy. – Zawsze chętnie wspieram takie projekty jak ten – powiedział Piotr Zelt. – Jestem fanem sportu, który jest ważny szczególnie dla dzieci, a takie akcje promują rozwój fizyczny – dodał aktor.

Piłki i koszulki chętnie podpisywał też Andrzej Nowakowski. Prezydent miasta, wraz z wiceprezydentem Siemiątkowskim, reprezentowali ratusz podczas finałowego meczu. Wzięli w nim udział także dziennikarze, politycy i sportowcy.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU