REKLAMA

Wzruszający moment w galerii Wisła. Mała Wiktoria spotkała się z tatą

REKLAMA

Kilka dni temu skontaktował się z nami pan Jacek, pracujący na co dzień w Danii. Poprosił o pomoc w zorganizowaniu spotkania z córką, której marzeniem było pójść w Dzień Dziecka z tatą na basen. 

Pochodzący z Płocka pan Jacek pracuje w Danii. Kiedy usłyszał o życzeniu swojej córki, postanowił zorganizować jej niespodziankę w Dzień Dziecka. Zwrócił się do nas o pomoc w wymyśleniu miejsca, w którym mógłby pokazać się jej w przebraniu.

Udało nam się to zorganizować dzięki uprzejmości Magdaleny Michalskiej, menadżer ds. marketingu galerii Wisła. 1 czerwca o godz. 15.45 pan Jacek wszedł w przebraniu do galerii, a spiker prowadzący imprezę wywołał Wiktorię na środek. Tata wówczas zdjął swój kamuflaż, a dziewczynka chyba nie do końca uwierzyła, że go widzi. Zaskoczona Wiktoria potrafiła powiedzieć tylko, że cieszy się z przyjazdu taty.

– Ostatni raz widziałem się z córką w zeszłe wakacje. Teraz spędzę z nią dwa dni, a potem przyjadę jeszcze w sierpniu – obiecał pan Jacek.Żeby jeszcze lepiej spędzić ten czas, otrzymali w prezencie dwa bilety do kina Helios.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU