REKLAMA

Wznowiono poszukiwania Dominiki

REKLAMA

Od 14 kwietnia służby policyjne, straż pożarna, WOPR i prywatne osoby poszukują 17-letniej Dominiki Paćkowskiej. We wtorek rano wznowiono akcję poszukiwawczą, m.in. nad Wisłą.

Przypomnijmy – w piątek rano 17-letnia Dominika Paćkowska, mieszkanka Płocka, wyszła z domu z zamiarem udania się do kościoła im. Stanisława Kostki. Niestety, do tej pory nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.

Monitoring miejski zarejestrował, że dziewczyna weszła na Most im. Legionów Piłsudskiego, ale nie widać, żeby z niego schodziła. Służby ratownicze poszukiwały jej przez święta, m.in. nad Wisłą, jednak bez skutku.

– Kilkudziesięciu policjantów uczestniczy w poszukiwaniach – powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Wznowiliśmy je o godz. 9 rano we wtorek. Poszukiwania prowadzone są wzdłuż koryta Wisły i na samej rzece, od starego mostu aż do Włocławka. Uczestniczą w nich cztery łodzie, policja, straż pożarna i płocki WOPR. Złożony jest też wniosek o helikopter policyjny – wyjaśnił rzecznik.

Dodał również, że poszukiwania trwają w okolicach Wisły, ponieważ nie można wykluczyć żadnej wersji. Policja szuka 17-latki też w okolicach za mostem, ale i na terenie Płocka.

Dominika Paćkowska

Przypominamy, Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.

W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numery tel. alarmowych 997 i 112.

Dominika Paćkowska, c. Bogusława, to 17-letnia płocczanka, wzrost: 169 cm, szczupła budowa ciała, włosy koloru ciemny blond do pasa, lekko falujące, oczy niebieskie, twarz pociągła.

W dniu zaginięcia ubrana była w szary płaszcz długości przed kolana, z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie i czarne buty typu „glany”.

Ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt tel. 24 266-15-66, 24 266-16-00, 24 266-16-01 lub pod numery tel. alarmowych 997 i 112.

Śmigłowiec nad Wisłą. Trwają poszukiwania 17-letniej Dominiki

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU