REKLAMA

Wyślij zdjęcie jak czytasz w ekstremalnym miejscu!

REKLAMA

Czytać można dosłownie wszędzie, nawet w ekstremalnych warunkach. Dlatego też Biblioteka Pedagogiczna w Płocku wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Psychologów i Pedagogów Szkolnych organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny „Ekstremalne czytanie”. Wystarczy wysłać zdjęcie, na którym miłośnicy książek czytają w nietypowych miejscach.

Ogólnopolski konkurs „Ekstremalne czytanie” organizowany jest przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płocku wraz z Europejskim Stowarzyszeniem Psychologów i Pedagogów Szkolnych. Adresowany jest do wszystkich nauczycieli różnego typu szkół i placówek oświatowych.

– Jego celem jest promowanie czytelnictwa, poprzez zarejestrowanie obrazów ludzi czytających w ekstremalnych warunkach. Tematyką konkursu jest czytający człowiek w nietypowych miejscach – tłumaczą organizatorzy konkursu.Fotografie o wymiarach 20 cm na 30 cm wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać lub dostarczyć osobiście do siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Płocku ul. Gałczyńskiego 26. Każda osoba może zgłosić maksymalnie 3 prace. Termin przesyłania zdjęć upływa 15 grudnia 2017 roku. Nagrodzone i wyróżnione osoby zostaną powiadomione o tym fakcie do dnia 8 stycznia 2018 roku.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU