REKLAMA

Wyraźcie wolność – konkurs graficzny

REKLAMA

Społeczno-Kulturalna Sekcja Towarzystwa Przyjaciół Płocka organizuje konkurs fotograficzny, nawiązujący do projektu „Płock 1989”. Prace graficzne uczestników mają wyrażać motyw wolności w Płocku.

PowiązaneTematy

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Tematyka prac graficznych ma dotyczyć wolności w Płocku i uwzględniać logo, nawiązujące do rocznicy 25-lecia odzyskania wolności z wykorzystaniem zdjęciamotywu Płocka (plener, budynek, pomnik, itd.). Prace mogą być wykonane w dowolnym programie graficznym w postaci pliku jpg o rozdzielczości minimum 300 dpi. Nie będą przyjmowane prace zbiorowe.

Wykonane projekty można przesyłać do 15 kwietnia na e-mail Społeczno-Kulturalnej Sekcji Towarzystwa Przyjaciół Płocka: sk-sekcjatpp@wp.pl. W tytule należy wpisać „Konkurs graficzny”, a treści podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, wiek, szkołauczelnia.Jury, w skład którego wchodzą członkowie Społeczno-Kulturalnej Sekcji TPP, rozstrzygnie konkurs do końca kwietnia. Organizatorzy przewidzieli również nagrody za pierwsze trzy miejsca, o łącznej wartości do 300 zł. Z najlepszych prac powstanie wystawa, którą będzie można oglądać w Spółdzielczym Domu Kultury w Płocku. Zwycięska praca zostanie także wydana na pocztówce.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 0

  1. Patty says:

    I bardzo dobrze. Moja propozycja to ogłosić konkurs na plakat następnego konkursu bo grafika leży i to bardzo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU
  • %d bloggers like this: