REKLAMA

Wyprzedzał na trzeciego, spowodował wypadek. Widzieliście go?

REKLAMA

23 lutego w gminie Mała Wieś doszło do wypadku. Z ustaleń policji wynika, że samochód wyprzedzał „na trzeciego”, czym spowodował gwałtowny manewr ciężarówki, która uderzyła w drzewo. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia.

PowiązaneTematy

Policjanci z Posterunku Policji w Wyszogrodzie poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 23 lutego br. około godz. 5.30 w miejscowości Brody Duże (gm. Mała Wieś).

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym renault master, chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, który w sposób nieprawidłowy (wyprzedzanie na trzeciego) wykonywał manewr wyprzedzania, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia, kierowca ciężarówki doznał obrażeń ciała.Policjanci chcą dokładnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, dlatego proszą wszystkich świadków zdarzenia o kontakt z Posterunkiem Policji w Wyszogrodzie, tel. 24 266-14-92, kom. 513-130-200 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266-16-00; 24 266-16-01 i pod nr tel. alarmowych 112 oraz 997.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU