REKLAMA

Wyprzedaż garażowa i Giełda Ogrodnicza. Rynex zaprasza!

REKLAMA

Na najbliższe weekendy spółka Rynex przygotowała atrakcyjne wydarzenia. Już niedługo powrót do szkoły w związku z czym organizatorzy wyprzedaży garażowej serdecznie zapraszają wszystkich chętnych kupujących i posiadających asortymentem szkolny na targowisko Rynex w dniach 28 sierpnia i 4 września. 11 września natomiast miłośnicy roślin znów będą mogli uzupełnić swój ogród w nowe okazy które pojawią się podczas VI edycji Giełdy Ogrodniczej.

Wyprzedaż garażowa

Wyprzedaż garażowa wpisała się już na stałe w niedzielny krajobraz Targowiska Rynex. Ze względu na rozpoczynający się wkrótce nowy rok szkolny, Rynex Sp. z o.o. chcą poszerzyć asortyment wyprzedaży garażowej serdecznie zaprasza wszystkie prywatne osoby posiadające np. podręczniki z ubiegłego roku, firmy, antykwariaty do pojawienia się na naszym targowisku.

wyprzedaz_garazowa (7)Już 28 sierpnia, a także 4 września, na placu targowym przy ul. Rembielińskiego 6b jak co niedzielę, od godziny 8.00 rozpocznie się wyprzedaż garażowa, podczas której każdy może zarezerwować stanowisko i sprzedawać: niepowtarzalne, unikatowe przedmioty w atrakcyjnych cenach, podręczniki czy akcesoria niezbędne do skompletowania wyprawki szkolnej. Z propozycji Targowiska Rynex mogą skorzystać wszyscy zainteresowani kupnem lub sprzedażą akcesoriów do szkoły, domu czy ogrodu – opłata za stanowisko naliczana jest zgodnie z uchwałą rady miasta.

– Na wyprzedaż garażową mogą zgłosić się też wszyscy ci, którzy posiadają do sprzedaży zarówno podręczniki, jak i wszelkiego rodzaju przybory szkolne, takie jak plecaki, kredki czy farby – mówi Maciej Kusiński, zastępca kierownika Targowiska Rynex. – Niedzielna wyprzedaż garażowa cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony wystawców, jak i kupujących, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli na targowisku pojawią się nowe osoby, które zróżnicują jeszcze bardziej nasz asortyment – dodaje.

Jak wspomina Maciej Kuciński, oprócz asortymentu szkolnego na wyprzedaży garażowej zobaczymy więc tradycyjnie ciekawe wyposażenie wnętrz, meble, płyty, ubrania, rowery i wiele innych okazji wyprzedażowych.

Przypominamy, że wyprzedaże garażowe odbywają się w każdą niedzielę od godz. 8 do godz. 15 na terenie Targowiska pod Wiatą. Na wystawców czeka aż 68 stanowisk. Więcej informacji znajdziecie na www.rynex.com.pl lub pod numerem telefonu 696-555-638.

Giełda Ogrodnicza

giełdaJuż niedługo na placu Nowy Rynek 1 przed Teatrem Dramatycznym po raz szósty na nowo zakwitnie wielokolorowy ogród. A to za sprawą VI edycji Giełdy Ogrodniczej, którą organizatorzy zaplanowali na 11 września. Podczas targów, które tradycyjnie rozpoczną się od godziny 8, będzie można zachwycić się różnymi odmianami kwiatów, krzewów, drzewek, ziół i innych roślin, zaczerpnąć wiedzy od doświadczonych hodowców, a przede wszystkim miło i rodzinnie spędzić niedzielę.

– Co roku na naszą Giełdę Ogrodniczą przyjeżdżają osoby z Łodzi, Warszawy, czy z okolicznych miejscowości i z roku na rok liczba odwiedzających wzrasta – mówi Radosław Bednarski, prezes spółki Rynex. – Mamy wielu stałych wystawców, staramy się jednak, aby nasza impreza przyciągała coraz więcej osób – dodaje Radosław Bednarski.Fot. Rafael Dominik
Fot. Rafael Dominik

Wystawcy mogą jeszcze rezerwować miejsca na Giełdzie Ogrodniczej pod numerami telefonów: 783-947-400 lub 24 364-01-09. – Zapraszamy wystawców zarówno z branży ogrodniczej, jak i sprzedawców produktów spożywczych z polskich ogrodów, producentów miodów, wiejskiego chleba czy naturalnych przypraw – zachęcają organizatorzy.

Giełda Ogrodnicza
Nowy Rynek 1, Płock
11 września, godz. 8-17

Targowisko do wynajęcia

Rynek Rynex Targowisko 11m (2)W skład targowiska przy ul. Rembielińskiego wchodzą hale, pawilony i stanowiska handlowe. Znajdziemy tam naprawdę bogaty asortyment. W trzech klimatyzowanych i ogrzewanych halach targowych kupcy oferują swoje towary z branży odzieżowej, obuwniczej, chemicznej, a także spożywczej. To właśnie tam możemy kupić świeże ryby, mięso czy przyprawy.

Na “Targowisku Rynex” można również wynająć pawilony na własną działalność gospodarczą. Obecnie wolne są pawilony nr 10, 21 i 22 w hali A, o powierzchni ok. 11 mkw każdy, oraz pawilony wolnostojące 9C i 3C o powierzchni 16 mkw, zamykane roletą elektryczną lub drzwiami.

Od 16 sierpnia dostępny jest także duży lokal (ok. 90 m2) zlokalizowany na terenie hali “C”. Pomieszczenie ma oddzielne wejście, przeznaczone na dostawy towaru, posiada także zaplecze magazynowe i socjalne. Dostosowany jest pod gastronomię lub sklep spożywczy, nowocześnie zaaranżowany, wnętrze wyłożone jest płytkami.

Każdy najemca ma możliwość umieszczenia zewnętrznej reklamy na budynku hali, a także na szybie samego pawilonu.

Dodatkowe informacje uzyskacie:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 695-555-638 lub 785-504-862
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU