REKLAMA

Wypadki drogowe i kradzieże. Niebezpieczna doba w Płocku.

REKLAMA

Wczorajszy dzień na płockich drogach nie należał do bezpiecznych. Policja odnotowała dwa wypadki drogowe (1 w mieście, 1 w powiecie), 9 kolizji (7 w mieście, 2 w powiecie), a 8 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień. 

O wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 62, już pisaliśmy. Kierowcę prosto z wypadku przetransportowano śmigłowcem do szpitala.

Wypadek na DK62. Kierowca ciężko ranny

Kolejny wypadek miał miejsce wczoraj, 23 sierpnia,  w Płocku na ul. Łukasiewicza. Policja ustaliła, że kierujący pojazdem Opel Corsa, 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Opel Tigra. W wyniku tego zdarzenia, 4 osoby trafiły do szpitala.

Dachowanie przy ŁukasiewiczaW nocy z 22 na 23 sierpnia na ul. Stary Rynek w Płocku sprawca włamał się do ogródka piwnego i ukradł… piwo. Poniesione straty wyniosły około 700 złotych.

W środę, 24 sierpnia, na ul. Grodzkiej w Płocku skradziono rower. Straty to około 500 złotych.

22 sierpnia (poniedziałek) w Płocku na ul. Jesiennej złodziej ukradł dokumenty oraz pieniądze. Wartość strat szacowana jest na 410 złotych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU