REKLAMA

Wypadek za Płockiem. Duże utrudnienia

REKLAMA

Jak informuje nasza czytelniczka, z powodu wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 62 między Płockiem a Soczewką.

Do wypadku doszło 10 stycznia wieczorem. – Jest duże zamieszanie, kierowcy osobówek zawracają, tiry stoją w korku, wszyscy jadą w kierunku wypadku – relacjonowała nasza czytelniczka, przesyłając zdjęcie.

Jak się okazało na DK 62 zderzyły się dwa samochody. – Między Płockiem a Soczewką miał miejsce wypadek samochodu ciężarowego z dostawczym – poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Jedna osoba została poszkodowana, droga krajowa 62 jest zablokowana w obydwu kierunach – wyjaśnił.

O przyczynie wypadku dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej policji.– Na drodze krajowej nr 62, w okolicach miejscowości Brwilno Dolne, doszło do zderzenia ciężarówki oraz samochodu dostawczego fiat ducato – mówi Jarosław Ostrowski. – Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy przyjechali na miejsce wynika, że kierujący ciężarówką, obywatel Turcji, zawracał na tej drodze i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fiatem ducato. Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierujący samochodem dostawczym został ranny, przewieziono go do szpitala – wyjaśnia.

Aktualnie droga w tym miejscu jest nieprzejezdna, objazdy między Płockiem a Soczewką są kierowane na Łąck. Nasza czytelniczka radzi, aby kierować się na miejscowość Brwilno, wówczas uda nam się ominąć korki. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU