Wypadek za Płockiem. Duże utrudnienia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak informuje nasza czytelniczka, z powodu wypadku zablokowana jest droga krajowa nr 62 między Płockiem a Soczewką.

Do wypadku doszło 10 stycznia wieczorem. – Jest duże zamieszanie, kierowcy osobówek zawracają, tiry stoją w korku, wszyscy jadą w kierunku wypadku – relacjonowała nasza czytelniczka, przesyłając zdjęcie.

Jak się okazało na DK 62 zderzyły się dwa samochody. – Między Płockiem a Soczewką miał miejsce wypadek samochodu ciężarowego z dostawczym – poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Jedna osoba została poszkodowana, droga krajowa 62 jest zablokowana w obydwu kierunach – wyjaśnił.

O przyczynie wypadku dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej policji.

– Na drodze krajowej nr 62, w okolicach miejscowości Brwilno Dolne, doszło do zderzenia ciężarówki oraz samochodu dostawczego fiat ducato – mówi Jarosław Ostrowski. – Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy przyjechali na miejsce wynika, że kierujący ciężarówką, obywatel Turcji, zawracał na tej drodze i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu fiatem ducato. Doszło do zderzenia, w wyniku którego kierujący samochodem dostawczym został ranny, przewieziono go do szpitala – wyjaśnia.

Aktualnie droga w tym miejscu jest nieprzejezdna, objazdy między Płockiem a Soczewką są kierowane na Łąck. Nasza czytelniczka radzi, aby kierować się na miejscowość Brwilno, wówczas uda nam się ominąć korki. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji