REKLAMA

Wypadek z udziałem motocykla. Ranny mężczyzna

REKLAMA

Do jednego wypadku i aż 26 kolizji doszło w miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali również 5 nietrzeźwych kierowców, a 30 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

Do wypadku doszło w sobotę, 23 czerwca, w Słupnie.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący mercedesem, 44-letni mieszkaniec powiatu płockiego, uderzył w tył motocykla kierowanego przez 63-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który na skrzyżowaniu oczekiwał na wykonanie manewru skrętu w lewo – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mam informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – dodaje rzecznik.

Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Wyszogrodzkiej oraz na terenie powiatu, w miejscowościach: Kozłowo, Brudzeń Duży, Warszewka (gm. Drobin) i Krzywanice (gm. Staroźreby).Nie zabrakło zdarzeń o charakterze kryminalnym.

  • 22 czerwca w miejscowości Ramutowo (gm. Radzanowo) włamano się do domu, z którego skradziono obrazy. Wartość strat to ok. 450 zł.
  • 20 czerwca w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej skradziono alkohol z jednego ze sklepów spożywczych. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 570 zł.
  • 22 czerwca w Płocku przy Al. Jachowicza dokonano kradzieży roweru o wartości ok. 1000 zł.
  • 23 czerwca w Płocku przy ul. Bielskiej włamano się do zbiornika paliwa. Złodzieje ukradli paliwo o wartości około 2 tys. zł.

Gdzie radar?
25 czerwca policjanci w radiowozie z wideorejestratorem będą dbać o bezpieczeństwo na drodze w godz. 6-14 na DK 60 i DK 10, trasa Płock – Drobin – Załuski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU