REKLAMA

Wypadek z udziałem dwóch nietrzeźwych, nie wiadomo kto kierował

REKLAMA

W poniedziałek koło południa doszło do wypadku w miejscowości Budkowo. Samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W środku znajdowało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn, żaden nie przyznał się do prowadzenia auta.

24 czerwca o godzinie 12.10 na DK nr 60 w miejscowości Budkowo doszło do wypadku, auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Żaden z nietrzeźwych mężczyzn, którzy podróżowali autem, nie przyznał się do prowadzenia pojazdu.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący daewoo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn, po wykonanych badaniach stanu trzeźwości okazało się, że zarówno jeden, jak i drugi znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Żaden z mężczyzn nie przyznawał się do kierowania tym pojazdem. Jeden z nich, 27-latek z powiatu płockiego z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje sierż. szt. Marta Lewandowska, oficer prasowy KMP w Płocku.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny wypadku i wskazać kierującego tym pojazdem.

Nietrzeźwego kierowcę zatrzymano również w miejscowości Brzechowo (gm. Drobin). Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.W ostatniej dobie płoccy policjanci odnotowali 10 kolizji, z czego 9 miało miejsce w Płocku. Policjanci dostali również zgłoszenie o kradzieży szpadli oraz taczek przy al. Nowaka. Wartość strat wyniosła około 960 zł. Tego samego dnia zgłoszono również kradzież elementów wyposażenia samochodu marki BMW o wartości 700 zł. Do zdarzenia doszło przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych.

Gdzie radar?

25 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6-14 na terenie Płocka oraz na trasach: Płock-Brwilno, Płock-Rogozino.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU