Wypadek w Srebrnej. Dwie osoby ranne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wtorkowy, deszczowy dzień sprzyjał nieuwadze kierowców. Do wypadku, prawdopodobnie z tego powodu, doszło w miejscowości Srebrna (gm. Stara Biała). W wyniku zderzenia się dwóch samochodów, dwie osoby zostały ranne.

13 października po godzinie 13 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Srebrna (gm. Stara Biała).

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbite dwa samochody osobowe, Opel Astra i Renault Scenic, oraz prowadzącą działania ratownicze JRG 1 PSP Płock – informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sikorzu. – W wyniku wypadku, poszkodowane zostały dwie osoby, które zostały przetransportowane przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku – dodają.

Straż pożarna z Sikorza zabezpieczała miejsca zdarzenia, a po zabraniu rozbitych pojazdów z jezdni przez pomoc drogową, usunęła z jezdni elementy karoserii rozbitych aut.

W akcji ratowniczej brał udział jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej JRG 1 Płock oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej Sikórz. Na miejscu zdarzenia była również płocka policja.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji