REKLAMA

Wypadek w Srebrnej. Dwie osoby ranne

REKLAMA

Wtorkowy, deszczowy dzień sprzyjał nieuwadze kierowców. Do wypadku, prawdopodobnie z tego powodu, doszło w miejscowości Srebrna (gm. Stara Biała). W wyniku zderzenia się dwóch samochodów, dwie osoby zostały ranne.

PowiązaneTematy

13 października po godzinie 13 doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Srebrna (gm. Stara Biała).

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozbite dwa samochody osobowe, Opel Astra i Renault Scenic, oraz prowadzącą działania ratownicze JRG 1 PSP Płock – informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sikorzu. – W wyniku wypadku, poszkodowane zostały dwie osoby, które zostały przetransportowane przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Wojewódzkiego w Płocku – dodają.Straż pożarna z Sikorza zabezpieczała miejsca zdarzenia, a po zabraniu rozbitych pojazdów z jezdni przez pomoc drogową, usunęła z jezdni elementy karoserii rozbitych aut.

W akcji ratowniczej brał udział jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej JRG 1 Płock oraz jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej Sikórz. Na miejscu zdarzenia była również płocka policja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU