REKLAMA

Wypadek w Słupnie. Kobieta w ciężkim stanie

REKLAMA

Do poważnego wypadku doszło w poniedziałkowy poranek w Słupnie. To już kolejny, który zdarzył się w ciągu ostatnich dni. Policjanci zanotowali też 22 kolizje na terenie Płocka i powiatu płockiego, zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę, a 32 osoby odprowadzili do izby wytrzeźwień.

15 stycznia około godz. 6.40 w Słupnie doszło do wypadku na drodze krajowej nr 62.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Citroen, jadąc w kierunku Warszawy, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę w wieku 30-35 lat – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kobieta w stanie zagrażającym życiu została zabrana do szpitala – dodaje.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Wypadek miał miejsce również w piątek, 12 stycznia na ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Kierująca samochodem marki Peugeot, 26-letnia kobieta, potrąciła tam schodzącą już z przejścia dla pieszych 19-letnią płocczankę.Nietrzeźwego kierowcę policjanci zatrzymali w miejscowości Archurowo (gm. Bodzanów).

13 stycznia w Płocku przy ul. Kolegialnej miało miejsce natomiast włamanie do skrzynki przy kiosku. Skradziono z niej 3 paczki o nieustalonej wartości.

14 stycznia w Płocku przy al. Jana Pawła II, uszkodzono samochód marki Honda, poprzez porysowanie elementów nadwozia. Wartość strat to ok. 1,2 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU