Wypadek w powiecie płockim. Dwie osoby ranne [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 62, w miejscowości Chylin. Dwie osoby zostały ranne, na miejscu jest śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak się dowiedzieliśmy, są to młodzi płocczanie.

O zdarzeniu poinformowała nas czytelniczka, przesyłając zdjęcia.

PowiązaneTematy

Na trasie Płock-Wyszogród doszło do wypadku, w wyniku którego ranne zostały dwie osoby. Konieczna była interwencja śmigłowca pogotowia ratunkowego. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

– W miejscowości Chylin samochód marki audi z niewyjaśnionych przyczyn, na prostym odcinku drogi uderzył w betonowy przystanek autobusowy – potwierdza informację Jarosław Ostrowski z płockiej policji. – Samochodem jechało dwóch mieszkańców Płocka, w wieku 19 i 18 lat. Obaj zostali zabrani do szpitala – dodał.

Nieco inną wersję przedstawił nasz czytelnik. Według jego relacji, poszkodowanymi w wypadku są 16 i 21-latek, natomiast ten ostatni nie przeżył zderzenia. Informacja ta, miała pochodzić od matki jednego z poszkodowanych. Nie potwierdził jednak tego przedstawiciel policji, z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że obaj ranni mężczyźni zostali przetransportowani do wojewódzkiego szpitala zespolonego w Płocku.