REKLAMA

Wypadek w Płocku i kradzież namiotów

REKLAMA

Do jednego wypadku i 8 kolizji doszło minionej doby w Płocku. Policja zatrzymała również jednego nietrzeźwego kierowcę, a ze sklepu ukradziono trzy namioty.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych miało miejsce 25 czerwca około godz. 21.45 w Płocku, na skrzyżowaniu ulicy Kwiatowej i Kazimierza Wielkiego.

– Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 63-letni kierujący toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Zarówno kierujący toyotą, jak i volkswagenem, z obrażeniami ciała nie zagrażającymi życiu zostali przewiezieni do szpitala – wyjaśnia.

Minionej doby doszło również do kradzieży w sklepie sportowym przy Trasie Popiełuszki w Płocku. Złodzieje ukradli trzy namioty.Nietrzeźwy kierujący został natomiast zatrzymany w Drobinie.

Gdzie radar?
26 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 5-13 na trasie Płock-Gąbin-Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. 1234 says:

  ,,sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku,, . Redahtor od sierż. do oficera jest przynajmniej pięć stopni awansu. Sierż sztab. należy do korpusu podoficerów dalej jest korpus chorążych a następnie oficerów . Należało napisać sierż.sztab.—– pełniąca obowiązki oficera prasowego.

 2. Obserwator says:

  Monitoringi są kolejno, dom technika, akademik, gabinet stomatologiczny, prokuratura . policja będzie miała dużo materiału .

 3. prezes2 says:

  //A gdzie to nagranie, bo chyba policja to nie widziała //
  To czy policja go widziała czy nie to jest bez znaczenia.Stanowisko policji już znamy. Fakty są znane, świadkowie zeznali a co dalej z tymi materiałami sie stanie to poobserwujemy.
  Dodam tylko tyle że „zawsze bądź widoczny na drodze nie daj sie najechać, bo nie wiadomo kto cie najeżdża i jakie ma plecy” …i to było by na tyle.

 4. prezes2 says:

  Na szczęście jest monitoring i z nagrania wyraźnie widać jak Volkswagen z nadmierną szybkością -jadąc za Toyota lewym rogiem najeżdża i uderza Toyotę która prawidłowo skręcającą w Kwiatową. Należy dodać iż z nieoficjalnych informacji i zeznań światków wynika iż Volkswagen i Golf wykonywali wyścigi na ulicy Kazimierza W.Golf jadąc lewym pasam wcześniej pokonał skrzyżowanie niż Volkswagen, ten natomiast w nieuzasadniony sposób wjechał na chodnik uderzył Toyotę .Siła była tak duży że wyrwało całe tylne zawieszenie w Toyocie.Plotka mówi iż ściganci byli na haju ?! Dziwne iż policja pracowała na miejscu zdarzenia ( kilka godzin) aż tak długo bo do ok godz.0-30. Ze zniszczonych samochodów można odczytać bardzo dużą nadmierna prędkość.

 5. Anonim says:

  Toyota to z Kazimierza Wielkiego skręcała w prawo w ulicę Kwiatową a Volkswagen wjechał jej w tył więc winnym jest kierowca z Volkswagena a nie z Toyoty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU