REKLAMA

Wypadek w Łącku. Zablokowana droga [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Jak informuje rzecznik prasowy płockiej policji, w Łącku samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. W związku z incydentem, droga krajowa nr 60 jest nieprzejezdna. 

11 września około godziny 10.15 w Łącku przy ul. Płockiej, na wysokości skrzyżowania z drogą do Nowych Rumunek, na drodze krajowej nr 60 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Peugeot z ciągnikiem siodłowym Scania.

Jedna osoba doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania. Droga krajowa nr 60 w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna.

– Należy korzystać z objazdów przez miejscowość Gąbin. Kierowcy, jadący z Płocka w kierunku Gostynina, powinni zjeżdżając z mostu Solidarności, na rondzie kierować się na Dobrzyków i dalej na Gąbin i Łąck, natomiast kierowcy jadący do Płocka, na rondzie w Łącku powinni się kierować na Gąbin i dalej na Dobrzyków i Płock – informuje rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godziny 13.

 

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. damian says:

    chory ten objazd jest a nie mozna by puscic samochodow na wincentów nowe rumunki ? troszke krocej bylo by :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU