REKLAMA

Wypadek w gminie Słubice. Dwie osoby przewiezione do szpitala, droga zablokowana

REKLAMA

W piątkowe popołudnie w gminie Słubice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jeden z pojazdów wylądował w rowie, poszkodowane są dwie osoby.

26 lipca w godzinach popołudniowych w miejscowości Grabowiec (gm. Słubice), na skrzyżowaniu dróg gminnych nr G17, G15.1 oraz G15.2, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

– Kiedy dotarliśmy na miejsce, zastaliśmy dwa samochody osobowe – relacjonują strażacy z OSP Słubice. – Jeden z nich znajdował się w przydrożnym rowie, drugi natomiast na środku drogi. W pojazdach znajdowały się po dwie osoby. Części z nich ratownicy pomagali wydostać się z pojazdów – wyjaśniają.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, droga została całkowicie zablokowana. Konieczne było odłączenie akumulatorów z pojazdów i zabezpieczenie płynów eksploatacyjnych zabezpieczone. Na miejsce dotarły również zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 PSP w Płocku, policja i zespół ratownictwa medycznego.– Po badaniach przeprowadzonych przez ratowników medycznych, podjęta została decyzja o przewiezieniu do szpitala dwóch osób. W związku z czynnościami prowadzonymi przez policję, droga w miejscu zdarzenia zostaje nadal zablokowana – informują strażacy z OSP Słubice.

Jak przestrzegają, ładna pogoda i czarny asfalt dają często zgubne poczucie bezpieczeństwa na drodze, a do tego potrafią uśpić czujność kierujących.

Fot. OSP Słubice

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU