REKLAMA

Wypadek w gminie Słubice. Ciężarna kobieta trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W piątek nad ranem doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 575 w gminie Słubice. Samochód osobowy wpadł do przydrożnego rowu. W środku był mężczyzna i kobieta w ciąży, która trafiła do szpitala.

Do tego zdarzenia doszło w nocy z 3 na 4 czerwca, kilkanaście minut po godzinie 5 rano, w miejscowości Studzieniec (gmina Słubice), w ciągu drogi wojewódzkiej nr 575.

– Kiedy dotarliśmy na miejsce, zastaliśmy poważnie uszkodzone auto osobowe marki Mercedes, znajdujące się w przydrożnym rowie. Po szybkim rozpoznaniu okazało się, iż pojazdem podróżowały dwie osoby – mężczyzna oraz kobieta w ciąży. Obydwie osoby podróżujące samochodem były przytomne i w kontakcie. Uskarżały się na ogólne bóle, co wymagało interwencji zespołów ratownictwa medycznego. Osoby poszkodowane objęte zostały opieką ratowników z naszej jednostki, a następnie przekazane pod opiekę Zespołów Ratownictwa Medycznego – wyjaśniają strażacy z OSP Słubice.

Na miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy, regulowany przez ratowników. Z pojazdu odłączono akumulator.– Ciężarna kobieta została przewieziona przez ZRM do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań, natomiast mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami nie wymagał hospitalizacji. Decyzją policji, zdarzenie to potraktowane zostało jako wypadek – informuje OSP Słubice.

W akcji wzięły udział zastępy: OSP Słubice, JRG nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, Zespoły Ratownictwa Medycznego WSPRiTS w Płocku oraz Policja.

Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU